Maciej Domagała 5. na mistrzostwach Polski

09:05

25 kwietnia 2012

Mateusz Walczak

Dziennikarz działu sportowego Radia Gorzów (Visited 602 times, 1 visits today)

Maciej Domagała z klubu Jamniuk Gorzów zajął 5 miejsce podczas mistrzostw Polski młodzików w judo. Zawody odbyły się w Krakowie. W zawodach wzięło udział 400 zawodniczek i zawodników z około 100 klubów z całej Polski. Domagała wygrał dwie walki.Maciej Domagała, startujący w kategorii do 81 kilogramów, stoczył cztery pojedynki. Pierwszą walkę wygrał przed czasem, następną wygrał wskazaniem sędziego. Niestety pozostałe dwie przegrał i tym samym zdobył 5 miejsce Mistrzostw Polski w Judo.

Pomimo iż na mistrzostwach Polski nie udało się zdobyć medalu, trener Jamniuka Grzegorz Biegański nie ukrywa zadowolenia.

Gorzowski klub GSSiR Jamniuk Gorzów na mistrzostwach reprezentowało 5 zawodników.