ZUS wysyła PIT-y. Możesz przekazać 1% na szczytny cel

13:00

31 stycznia 2018

Anna Przybylak

Dziennikarka Radia Gorzów (Visited 4 037 times, 1 visits today)

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłkę deklaracji podatkowych PIT za 2017 r. Niektóre z nich stanowią rozliczenie, inne zawierają informacje potrzebne do samodzielnego sporządzenia zeznania podatkowego. ZUS przypomina, że emeryci i renciści także mogą przekazać 1 proc. podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Wystarczy taką informację złożyć do urzędu skarbowego na druku PIT-OP, a urząd skarbowy sam dokona rozliczenia na podstawie otrzymanego PIT-u.

(Visited 4 037 times, 1 visits today)

4 myśli na temat “ZUS wysyła PIT-y. Możesz przekazać 1% na szczytny cel”

  1. pamiętajcie , żeby tyle ile się da przekazać dla Golloba -on już dostał specjalną rentę od Premiera , ale mu mało , bo teraz jak sam gadał musi zbierać na samochód specjalnie przystosowany do rajdu Dakar – Boże co za tupet ,przypominam , to był najemnik i spadochroniarz w Stali , dla Stali niewiele zdobył ,a to co zdobył to w barwach narodowych

  2. no właśnie ,WP. podała ,ze dostał 4000 zeta DLACZEGO ???????

  3. @emerytka

    Znam młodych bardzo cierpiących ludzi, którym zus nie przyznał nawet tymczasowej renty bo są zdolni do pracy. Młodzi ludzie już nie mają prawa do niczego bo tak ustalili po okrągłym stole, że tylko swoim.

  4. tylko 1% przeznaczony na PiS da ci wycisk jakiego nie zaznasz na siowni

Dodaj komentarz