Z niektórych altan w Gorzowie aż wypadają śmieci. Słuchacze zgłaszają problemy

12:01

13 stycznia 2018

Marcin Sasim

(Visited 7 708 times, 1 visits today)

Tak wygląda altana śmietnikowa przy ul. Siedzikówny, to dawna ul. 9 Maja. Nasi słuchacze piszą, że śmieci nie są odbierane od dawna i stanowią znakomitą pożywkę dla szczurów biegających po okolicy.

Wczoraj firma Eneris, która od kilku dni przejęła obowiązek podstawiania nowych pojemników i wywozu odpadów, sygnalizowała nam, że poprzednia firma nie wywiązuje się należycie z obowiązku odbioru swoich śmietników i taki jest tego skutek.

Wrócimy do sprawy w poniedziałek. Będziemy interweniowali w biurze Związku celowego Gmin MG-6.

26913427_1409091529200061_1984698865_n

(Visited 7 708 times, 1 visits today)

11 myśli na temat “Z niektórych altan w Gorzowie aż wypadają śmieci. Słuchacze zgłaszają problemy”

  1. To było do przewidzenia takie sytuacje wciąż się powtarzają jak tylko są zmiany na stanowiskach nowi szefowie wciąż robią te same błędy .I te śmieci i to sprzątanie ulic jeden wielki bajzel.Ale to p.prezydent zdecydował to tymi czynniki będzie rządził

  2. Dopóki Laguna nie zabierze swoich pojemników i nie uprzątnie tego bałaganu, to bajzel będzie trwał! U nas na piłsudskiego stoją nowiutkie kolorowe kubły i iglo na szkło i plastik. Stoją ale obok altanki, bo w altance pojemniki Laguny i sterty worków, że drzwi nie można otworzyć! Kiedy mg6 coś z tym zrobi? Po to jest, żeby pilnować porządku! Ile czasu mają na zabranie tych kubłów i jakie są za to kary?

  3. na ul Dąbrowskiej sterta choinek śmieci nie moge segregować.Co to jest za bajzer

  4. Ale masakra. Do kiedy ta Laguna śmieci zabierze? Mam nadzieję, że nie tylko ze śmietników, ale tez wszystkie worki. Jakby odbierali zgodnie z terminem to by nie było śmietniska.

  5. dziękuje za artykuł, w najbliższym tygodniu sprawę przekaże wraz z dokumentacją do prokuratury

Dodaj komentarz