Wypadek na trasie zgody. Nie żyje jedna osoba

10:27

5 listopada 2016

Patryk Małyszko

Dziennikarz Radia Gorzów Email: malyszko_patryk@zachod.pl (Visited 5 989 times, 1 visits today)

Tir zderzył się z osobówką. Nie żyje jedna osoba. Według wstępnych ustaleń policji do wypadku doszło w czasie wjazdu osobowej Toyoty na drogę S3. Oba pojazdy kierowały się w stronę Zielonej Góry. – Do zdarzenia doszło około godz. 9:30 na jednojezdniowym odcinku drogi S3, w okolicach węzła Małyszyn – mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji:

Na razie nie wiadomo, kiedy droga S3 zostanie odblokowana.

[Aktualizacja godz. 14:15]

Droga S3 została odblokowana – informuje policja.

(Visited 5 989 times, 1 visits today)

8 myśli na temat “Wypadek na trasie zgody. Nie żyje jedna osoba”

  1. Wypadek za wypadkiem wypadek pogania – witamy w Rzeczpospolitej Polskiej. Czekamy na apel Policji o spokojną i rozważną jazdę.

  2. Coś jest nie tak z tymi drogami wokół Gorzowie, co kilka dni ktoś ginie!!! Zróbcie coś z tym bo strach wyjeżdżać z domu!

  3. Na niekorzyść działa tu psychika ludzka i sposób budowy drogi S3, który tego nie uwzględnia. Kilometry drogi ekspresowej, krótka przerwa na zwężenie i znowu kilometry drogi ekspresowej. Na tym krótkim odcinku zostaje „siłą rozpędu” przyzwyczajenie do prędkości, komfortu jazdy i warunków drogowych. I to przyzwyczajenie trafia na krótkie, ale wyraźne pogorszenie tych parametrów.

    Pewnie wielu zastanowi się, dlaczego w okolicach Międzyrzecza nie dzieje się podobnie. Po pierwsze: wyraźne ograniczenie prędkości, po drugie ograniczenie toru jazdy pachołkami. Myślę, że na obwodnicy Gorzowa w zupełności to rozwiązanie wystarczyłoby, do czasu otwarcia pełnej S3 wokół naszego miasta.

  4. Tym razem naprawdę bardzo mnie ciekawi, co we wpisie z godz. 14:19 jest nie tak, że musi oczekiwać na moderację. Może w końcu ktoś ujawni, które wyrazy/zwroty z tego wpisu budzą podejrzenia?

  5. Wczoraj wieczorem jechałem drogą nr 22, było ciemno, ślisko i mokro. Jechałem ze 100 km/h a mimo to byłem zawalidrogą. Wyprzedzające mnie samochody ino gwizdały. Dopóki Policja nie chwyci się za robotę, dopóty na drogach panować będzie wolna amerykanka a trup słać się będzie gęsto.

  6. 5 lidtopada 2016 zginął dr hematologi Tomasz M. Ze szpitala z Gorzowa na obwodnicy Gorzowa

  7. Gdzie są radiowozy z kamerami ? Ile jeszcze musi zginąć osób i być wypadków na S3.Czy Komenda Wojewódzka i Miejska Policji nic nie widzi?

  8. i dalej nie ma znaku ograniczenia prędkości ani policja tam nie stoi

Dodaj komentarz