Ulica Kobylogórska już przejezdna

12:30

21 grudnia 2017

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl (Visited 3 947 times, 1 visits today)

Kierowcy mogą już jeździć ulicą Kobylogórską. – Remontowana od kilku miesięcy ulica jest przejezdna – informuje magistrat.

W tej części miasta oprócz nowej drogi wykonano m.in. nową kanalizację deszczową czy oświetlenie. O szczegółach dyrektor wydziału promocji i informacji, Marta Liberkowska:

Inwestycja zakończyła się z opóźnieniem, ale Marta Liberkowska podkreśla, że nie była to wina wykonawcy:

Jutro wrócą na swoje trasy autobusy linii: 100, 103, 134, 502 i 504. Również od jutra obsługiwane będą (zawieszone na czas remontu ul. Kobylogórskiej) przystanki SP 4 (oba kierunki) oraz przystanek Krótka (kierunek do centrum miasta).

Koszt realizacji inwestycji to ponad 7 milionów złotych, z czego niemal 3 miliony to dofinansowanie z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.

 

fot. Daniel Adamski, www.gorzow.pl

(Visited 3 947 times, 1 visits today)

4 myśli na temat “Ulica Kobylogórska już przejezdna”

  1. To w koncu inwestycja zakonczona czy ulica tylko przejezdna ? Bo to jest roznica. Normalka w gw …

  2. @QQRUQ
    Najważniejsze ze ulica przejezdna. Nie czepiaj sie szczegolow.
    Ps. Ulica w porządku.

  3. Bardzo mnie to cieszy 🙂 Bardziej zadowolony jestem z sygnalizacji świetlnej zamontowanej przy szkole, ponieważ jak dobrze zauważyłem jest tam zamontowany czujnik kontroli prędkości, który w momencie przekroczenia dozwolonej prędkości załącza czerwone światło. Brawo!!!

  4. Czerwone światło sygnalizacji zapala się, lecz jak podjedzie się bliżej, to zmienia się na zielone, więc nie trzeba się zatrzymywać. Służy zmniejszeniu prędkości 🙂 W końcu droga bez wad, wystających czy zapadniętych studzienek, jasne oświetlenie LED. Szkoda, że posadzili drzewa przy drodze. Miejsce na drzewa jest z dala od dróg.

Dodaj komentarz