Ul. Gwiaździsta doczeka się remontu. Miasto ogłosiło właśnie przetarg

11:21

10 stycznia 2018

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl (Visited 4 505 times, 1 visits today)

Miasto ogłosiło przetarg na przebudowę ulicy Gwiaździstej. Remontu doczeka się odcinek od skrzyżowaniu z ulicą Olimpijską do skrzyżowania z ulicą Słoneczną.

O zakresie prac mówi dyrektor wydziału promocji i informacji, Marta Liberkowska:

Inwestycja ma zostać zakończona w październiku. 

(Visited 4 505 times, 1 visits today)

18 myśli na temat “Ul. Gwiaździsta doczeka się remontu. Miasto ogłosiło właśnie przetarg”

 1. Tej kostki nie ruszajcie! Tam dziur nie ma 😉 Dziury są na słonecznej, która jest wyasfaltowana

 2. Przecież ta ulica jest w bardzo dobrym stanie. Nie wiem o co tu chodzi. Ani jednej wyrwy ani dziury, chodniki proste. Nie ma większych potrzeb?

 3. Gwiazdzista jest w miarę OK , zajmijcie się Słoneczną , patałachy

 4. No to czekamy po remoncie na dziury i wystające lub zapadnięte studzienki tak jak to jest na ulicy Słonecznej? Kiedy ta ulica doczeka się remontu?
  Możecie podpowiedzieć, który radny jest tego okręgu?

 5. To trzeba uzbroić się w cierpliwość.Pażdziernik 2019 czy 2020 to realny termin zakończenia remontu?

 6. Mam pytanie do Konserwatora Zabytków czy aby ta trelinka nie jest zabytkowa?

 7. Czy to sobie ktoś załatwił? Bo uzasadnienia technicznego raczej nie ma! Są ulice gdzie są gruntowe drogi i nie ma chodników a tam ewidentnie ktoś kasę zagarnia na swoje.

 8. Zostawcie Gwiaździstą w spokoju.Ulica równa jak stół! Słoneczną do remontu. Parkingi zróbcie na tych wielkich zaniedbanych trawnikach pomiędzy Słoneczną a Al.11 listopada.Co za dziwadla rządzą Miastem.

 9. @Tulon – „Mam pytanie do Konserwatora Zabytków czy aby ta trelinka nie jest zabytkowa?”

  Trylinka, a nie „trelinka”. Nazwa pochodzi od nazwiska wynalazcy Władysława Trylińskiego. Moim zdaniem, przedwojenna powinna być zabytkiem. Powojenna, to już raczej chyba nie. Jednak zapytać konserwatora nie zaszkodzi. Jeżeli w dobrym stanie, to powinna pozostać. Jest tego coraz mniej i niedługo nie będzie można nikomu pokazać tego polskiego wynalazku z 1933 roku.

 10. Ta droga ma kilkadziesiąt lat i ma się dobrze. Nie wiem, komu ten remont potrzebny, chyba, że jest za dużo pieniędzy i brak gospodarza.

 11. Dobrą ulicę chcą remontować. A obok w Słonecznej chodniki poryrywane, samochodami zastawione i tego nie ruszą bo tam nie mieszkają Ludzie dla miasta.

 12. Zapraszam na PÓŁWIEJSKĄ-tam potrzebny jest remont.
  @ nicelus Moje „przejęzyczenie” jak zwał tak zwał ale wiadomo o co chodzi.

 13. Czy to prawda, że radna wyjąca od kota ma wpływ na to i z jakiegoś powodu uparli się na remont drogi w dobrym stanie?

 14. Mieszkańcom ulic gruntowych bez chodników mówią, że potrzeba cierpliwości i trzeba czekać w błocie latami a tam remontują całkiem dobrą, szeroką, solidną drogę?! To jakiś absurd!

 15. Gdy zapytałem w trakcie obrad komisji gospodarki, jaki jest planowany odcinek do remontu i jaki będzie – za aż 3 mln zł – zakres prac, nikt nie potrafił mi odpowiedzieć. Dopiero w trakcie sesji dwa dni później otrzymałem odpowiedź, dość ogólną, z kartki. Komentarze mieszkańców mówią same za siebie. :/

 16. Remont w tych okolicach potrzebny natychmiast, ale ulicy SŁONECZNEJ!

 17. Nie dotykajcie tego co jest dobre!. Ulica Słoneczna do natychmiastowego remontu i przebudowy.

Dodaj komentarz