Tylko Gorzów

21:36

16 listopada 2012

Zbigniew Bodnar

Dziennikarz gorzowskiej redakcji Radia Zachód. Tel. 95 720 47 91. (Visited 154 times, 1 visits today)

  Członkowie Stowarzyszenia Tylko Gorzów po raz kolejny zwołali konferencję prasowa poświęconą kluczowym inwestycjom województwa lubuskiego i budżetowi partycypacyjnemu.

 

Jan Kochanowski wyraził zadowolenie, że kilka inicjatyw Stowarzyszenia zostało podchwyconych przez inne partie polityczne.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/11/16-jan-kochanowski.mp3|titles=Jan Kochanowski]

 

Zenon Michałowski uznał, że wpisanie do strategii województwa blisko 30 priorytetów wydaje się być jedynie pobożnym życzeniem.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/11/16-zenon-michalowski.mp3|titles=Zenon Michałowski]

 

Krzysztof Kochanowski mówiąc o strategii stwierdził, że najbardziej chodzi o zrównoważony rozwój i północy i południa województwa. Budowa hali sportowej w Gorzowie powinna być – wzorem kompleksu sportowego w Drzonkowie – sfinansowana z budżetu województwa.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/11/16-krzysztof-kochanowski.mp3|titles=Krzysztof Kochanowski]

(Visited 154 times, 1 visits today)

3 myśli na temat “Tylko Gorzów”

  1. Spadochroniarze wszystkich partii łączcie się!
    Precz z PO-komuną!

  2. Cały Urząd Marszałkowski i wszystkie tam umiejscowione wojewódzkie instytucje pracują wyłącznie na rzecz Zielonej Góry. Urzędnicy UM północy województwa nie znają, nie chcą poznać i nie chcą dla tego terenu pracować. Interesuje ich tylko interes Zielonej Góry. A nawet jeśli, aby uniknąć dymu, dorzucą do strategi kilka projektów gorzowskich, to realizować będą i tak te zielonogórskie ? Czy można ich wogóle nauczyć pozytywnej pracy również dla Gorzowa ? Czy stać ich tylko na krecią robotę wobec Gorzowa i wydawanie skandalicznych, szowinistycznych, prowokacyjnych, propagandowych godnych Gebelsa i Urbana mapek z jedyną stolicą w ZG ?

  3. matko! Jak to Jacek przeżyje, że konfa odbyła się bez niego? Jego pomysł, a lansują się inni? Matko!

Dodaj komentarz