T. Jędrzejczak: informuję radnych, że jeszcze żyję

14:46

6 marca 2013

Marcin Sasim

(Visited 93 times, 1 visits today)

Czy można decyzjami politycznymi próbować wykończyć prezydenta miasta? Można. Tak uważa prezydent Gorzowa. Zdaniem Tadeusza Jędrzejczaka próbują tego dokonać gorzowscy radni. Ostatnio sprawą stawek za śmieci.

Co tak rozzłościło prezydenta Gorzowa? Chodzi o decyzję radnych dotyczącą stawek za wywóz śmieci. Tadeusz Jędrzejczak nie może zrozumieć jak z wyliczeń radnych mogły wyjść stawki uchwalone na ostatniej sesji Rady Miasta. Przypomnijmy, radni uchwalili, że osoby, które będą segregować odpady, miesięcznie zapłacą 8 zł, a pozostali 12. To mniej niż wyliczył magistrat. Prezydent Gorzowa decyzję radnych ocenia krótko:

Zdaniem prezydenta cenami, które w Gorzowie i Związku Celowym Gmin MG-6 powinny obowiązywać, to około 11 złotych za odpady segregowane, a za resztę około 14. Prezydent przekonuje, że i tak w innych miastach w Polsce, a nawet w Lubuskiem, jest drożej.

Tadeusz Jędrzejczak skomentował dziś także cel następnej sesji Rady Miasta. Jutro radni chcą zająć się uchwałą, która ma zwolnić z opłat za wywóz śmieci dzieci i młodzież:

Cała rozmowa z prezydentem Gorzowa do posłuchania na naszej stronie w internecie.

(Visited 93 times, 1 visits today)

10 myśli na temat “T. Jędrzejczak: informuję radnych, że jeszcze żyję”

  1. Miasto Gorzów zdemolował właśnie prezydent Jędrzejczak swoimi megalomańskimi i nietrafionymi zachciankami. Stadion żużlowy, Grand Prix na żużlu, filharmonia, także „naprawa” dróg na przykladzie Sikorskiego przed Parkiem 111. Nie wspominając o braku prawdziwej uczelni w mieście.

  2. „Bieda temu, kto zadowolony jest z siebie: taki człowiek nigdy nie nabędzie rozumu” M. Gogol

  3. Marku….a wszystkie te pomysły tadka przyklapali radni bezradni…..bez ich zgody nic by nie było…tadek wymyśla,radni trochę pokrzyczą żeby nie było że się tak szybko zgadzają a pózniej….głosują tak jak chce wódz….

  4. popieram Prezydenta Jedrzejczaka mimo ze naleze do opcji skrajnej prawicy w wiec odleglej o SLD w Kretowi ,powiem ze tylko glupiec mysli ze wyszystkich zadowoli ‚Sokrates

  5. Sztuką jest nabić prywatną kieszeń (angielską) publicznymi a więc nie swoimi pieniędzmi, 15 mln poszło się rypać dając „dochód ujemny”. Proponuję stawki 25 i 50 PLN (a czemu nie??), będzie też za co sprzątać przez martwy okres (8 miesięcy) stadion dla motorynek.

  6. PANIE PREZYDENCIE MACIE PEŁNY WGLĄD W PIENIĄDZE KTÓRE DAJECIE DZIEKAŃSKIEMU I JEŻELI SĄ DOBRZE WYDAWANE TO NIE WIDZĘ PROBLEMÓW PANA PROBLEMEM SĄ SILNE OSOBOWOŚCI KTÓRE SĄ POZA KONTROLĄ TAKIE JAK DZIEKAŃSKI CZY MARCINIAK. TEN DRUGI NIE BOI SIĘ MÓWIĆ BO NIE JEST POWIĄZANY ANI PRZYWIĄZANY. ………PANIE REDAKTORZE DLACZEGO NIE ZADAŁ PAN PYTANIA O ODWOŁANIE KOBIET ODPOWIEDZIALNYCH ZA SPRAWY SPOŁECZNE I ZARZUTY KTÓRE ..WYTOCZYŁ MARCINIAK WOBEC URZĘDU.NIE ZASTANAWIA WAS MILCZENIE TU PREZYDENT PLUJE SIĘ I WYMACHUJE SZABELKĄ A WOBEC ZARZUTÓW JAKIE PRZYTACZA MARCINIAK CAŁY URZĄD NABRAŁ WODY W USTACH

  7. Marku- a po co nam prawdziwa uczelnia w FG rozumiem ,że te co są to są nieprawdziwe- a i tak po jej ukończeniu nie mają pracy ,po co nam „prawdziwa ” fabryka bezrobotnych — śmieci— problem nie do rozwiązania , tak jak od 50 (cyrka) lat nie można rozwiązać sprawy skupu butelek (szkło ,plastyk) tak jak nie można zrobić jezdni gdzie studzienki nie wystawały by (lub były schowane ) w jezdni -to przerasta naszych drogowców -fachowców- itd,itd,itd- albo,albo służba zdrowia w FG nie ma wykształconych ludzi bo np. na „derekcje ” szpitala wezwali obcego (spadochroniarz) -czemu, bo nasi są po nieprawdziwych uczelniach

  8. „Ludzie og­ra­nicze­ni a przy tym fa­naty­cy sta­nowią plagę ludzkości. Biada państwu, w którym ta­cy ludzie mają władzę. Są nieto­leran­cyjni i poz­ba­wieni wszel­kich skru­pułów. Uważają, że cały świat kłamie, a tyl­ko oni mówią prawdę”- Gogol. To w odpowiedzi Rychowi

Dodaj komentarz