Sprawniejszy dojazd do strefy

13:35

20 listopada 2017

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: e.kobelak@radiogorzow.fm. Tel. 95 725 82 61. (Visited 6 509 times, 1 visits today)

Część firm funkcjonujących w gorzowskiej podstrefie ekonomicznej rozważa możliwość zmiany godzin rozpoczęcia pracy.

Jest to związane z utrudnieniami wynikającymi z remontu ulicy Myśliborskiej i coraz większą liczbą pracowników zakładów działających w podstrefie. – Część z firm już podjęła decyzję w tej sprawie – mówi nam prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki

Do zwiększonego ruchu podróżnych w kierunku podstrefy dostosowuje się także gorzowski MZK. Uruchomiliśmy dodatkowe połączenia i nową linię z Ustronia do TPV – mówi rzecznik prasowy MZK Marcin Pejski

Z nowymi rozkładami jazdy autobusów MZK, zapoznać można się między innymi na stronie internetowej zakładu.

(Visited 6 509 times, 1 visits today)

15 myśli na temat “Sprawniejszy dojazd do strefy”

 1. Szybko można też dojechać T1 na wieprzyce i następnie kursem 119. Zero stania w korkach. Nie rozumiem tylko jednego: jak to możliwe, że poprzednie władze nie zrobiły zwykłego chodnika do strefy gdzie pracuje połowa Gorzowa a budowały przybytki przepychu dla elit i nomenklatury. Przecież jak się patrzy na tych ludzi idących codziennie o 5 rano błotem i wraca o 14 na szczecińskiej to brak słów. Ale stara władza pieszo nie chodziła bo miała samochody a pracowała w centrum – sam sobie odpowiedziałem.

 2. bzdura!
  wystarczy przegubowy autobus

  ale doktur maksymiak nie zamówi bo nie ma serwisowania przegubowców w Gorzowie.

 3. @ z,

  k.rwa, wyrażaj się o ludziach z szacunkiem. Ci chodzący na piechotę akurat – świadomie lub nieświadomie, chcąc lub nie chcąc – inwestują każdego dnia w swoje zdrowie i kondycję fizyczną.

 4. A jakim to niby prawem gorzowskie autobusy mają za darmo wozić ukraińców do pracy?A czy wy na prawdę nie wiecie,że Oni zarabiają dużo więcej na tych samych stanowiskach pracy od was gorzowianie?

 5. codziennie tam jeżdżę i jest jedne jełop jakiś nienormalny który wali z buta od Gorzowa do strefy.
  Ale to pojedynczy przypadek. na bilet szkoda? zarabia te 2 koła na ręke. bez przesady.

 6. a Chinole jak chodzą bo dla nich blisko. Poza tym nie umią kupić biletu bo po chińsku nie ma w manu

 7. a ukraińcy zlewają bo ich nikt nie łapie to głupi nie są żeby płacić

 8. Pisowskie państwo daje im nawet emerytury w Polsce.
  A co. Polaczki będą harować na Ukraińców.

  Przypominam że obecnie rządzi tam rząd banderowski faszystowski.

 9. a bandera którego bandy zamordowały 400 tys Polaków to dla nich bohater.

  Będziecie wstawać z kolan ciemne PIS.

 10. @z ale ty bohater jesteś. W Małyszynie mieszkają ludzie którzy chodzą przez to błoto na zakupy do biedry , idzie się 15 min. a miasto chce wymusić jazdę mzk 40 min. i każe za to płacić. Ze szkoły też nie zawsze się wraca o tej godzinie o której wy jedziecie do roboty. No i ilu masz znajomych Ukraińców na fb. Wszyscy pracownicy strefy których znam szczekają na Ukraińców a w pracy podają im łape i traktują na przyjaciół a na fb. mają pełno ukraińskich znajomych.

Dodaj komentarz