Śmietnikowa norma wykonana w 99 proc.

16:00

19 stycznia 2018

Iwona Krawczyk

(Visited 5 153 times, 1 visits today)

Nowi wywoźnicy odpadów z terenu Gorzowa raportują w sprawie rozstawiania na terenie miasta swoich pojemników. 10 tysięcy kubłów na odpady i ponad 10 tysięcy pakietów informacyjnych dostarczonych do mieszkańców – to wynik dwutygodniowej pracy.  ENERIS Surowce i Ragn-Sells informują, że zaplanowane prace wykonano w 99 procentach.

Ponad 4 tysiące pojemników wstawiono do altanek na osiedlach Słonecznym, Europejskim, Dolinki, Piaski, Górczyn, Zacisze, Sady, Mahattan. Prace prowadzono również na Zawarciu i Zakanalu, śródmieściu, w SM Staszica – w tych lokalizacjach dostarczanie pojemników zakończy się w najbliższych dniach. Obecnie trwa dowożenie pojemników na osiedla oraz do firm, których zarządcy zmieniają deklaracje dotyczące segregacji. W przypadku wszelkich pytań, uwag czy spostrzeżeń mieszkańcy są proszeni o zgłaszanie ich do Biura ZCG MG-6 oraz do Biur Obsługi poszczególnych operatorów. Tam również można się zwrócić po dodatkowe worki na odpady. Cały czas gorzowski oddział ENERIS Surowce prowadzi rekrutację pracowników.

(Visited 5 153 times, 1 visits today)

5 myśli na temat “Śmietnikowa norma wykonana w 99 proc.”

  1. Kubły i opisy na staszica to porażka 99% wiecznie otwarte mokną tonaz leci

  2. Jawne żarty i kpiny z mieszkańców. Osiedle przy Stadionie przy domkach jednorodzinnych żadnych pakietów, ulotek informacyjnych. Śmietniki nie oznakowane według nowych zasad i nie opróżniane od tygodnia.

  3. Na oś.Staszica większość pojemników oznakowana jest jako pozostałe odpady komunalne.Innych jak na lekarstwo albo brak. Segregacja w domu nie ma sensu bo i tak nie ma gdzie wyrzucić.

  4. W blokach zrobić wszystkim niesegrowane bo większość niesegreguje i wrzuca nie tam co trzeba śmieci. W domkach lepiej jest bo mogą sprawdzic co i jak

  5. Dzwoniłem kilkakrotnie na telefon 957287102 panie zapewniały ,że pojemnik zostanie podstawiony ostatni raz w piątek 19.01.2018 r. o godz.8:24 tłumaczyłem ,że nie ma pojemnika i zmuszony jestem wrzucać do pojemnika sąsiada ale bezskutecznie teraz będę wyrzucał śmieci na chodnik przed domem można dzwonić a oni swoje?? ul. Pomorska 31- domki pozdrawiam.

Dodaj komentarz