Rozpoczyna się wreszcie remont drogi Kłodawa – Łośno

16:51

25 stycznia 2018

Zbigniew Bodnar

Dziennikarz gorzowskiej redakcji Radia Zachód. Tel. 95 720 47 91. (Visited 6 023 times, 1 visits today)

Nawet 7 milionów złotych może kosztować remont drogi powiatowej z Kłodawy do Łośna.

Prace już się rozpoczęły, wykonawca obiecuje, że 6 kilometrowy odcinek zostanie oddany do użytku najpóźniej w lipcu tego roku – mówi zastępca wójta Kłodawy  Andrzej Kwiatkowski, dodając, że jeśli zaoszczędzone zostaną pieniądze, to być może rozpocznie się remont odcinka w kierunku ośrodka wypoczynkowego w Lipach:
85% kosztów sfinansowanych będzie z unijnego programu Europejskiej Współpracy Transgranicznej, pozostałą część kosztów pokryją po połowie powiat gorzowski i gmina Kłodawa.
(Visited 6 023 times, 1 visits today)

6 myśli na temat “Rozpoczyna się wreszcie remont drogi Kłodawa – Łośno”

  1. Czy ta droga będzie całkowita zamknięta podczas remontu? Panie Bodnar, proszę się postarać o więcej informacji i co się tam teraz dzieje.

  2. to sobie zadzwon rowerezytka do Ugminy w Klodawie a nie pretensje tu uskuteczniasz…jezli bedzie koniecznosc to droga bedzie zamknieta…a jezeli ty mienisz sie rowerzystka to nie powinnas miec problemu z dojechaniem do Lip innymi drogami

  3. @observer.To pytanie nie pretensje. Nie wiem co bierzesz, ale bierz połowę lub być może pomyliłeś tabletki.

  4. jak pisałem powyżej skieruj to pytanie do właściwego źródła a nie do redaktora, chyba ze jest to dla ciebie zbyt trudne i nie potrafisz a jak potrafisz to dzwon a potem podziel się łaskawie ta informacja na tym forum

  5. „a potem podziel się łaskawie ta informacja na tym forum”-wolfi! to nie jest forum!

Dodaj komentarz