Remont droższy i bardziej skomplikowany?

10:37

8 marca 2013

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: e.kobelak@radiogorzow.fm. Tel. 95 725 82 61. (Visited 103 times, 1 visits today)

 

Wciąż nie wiadomo, jak długo mieszkańcy Zawarcia będą czekać na remont kładki na moście Żelaznym. Wiele wskazuje na to, że będzie to przedsięwzięcie droższe i o wiele bardziej skomplikowane, niż początkowo zakładano.

– Do minionego wtorku dyrektor PKP miał przedstawić nam zakres remontu i kosztorys prac, dotąd jednak milczy – mówi wiceprezydent Gorzowa Stefan Sejwa.

Stefan Sejwa zapowiada, że jeszcze dziś spróbuje skontaktować się z dyrekcja PKP. – Miasto nie odpuszcza, ale skala prac remontowych, koszt zadania ani termin rozpoczęcia remontu nie są jeszcze znane – dodaje wiceprezydent.

(Visited 103 times, 1 visits today)

4 myśli na temat “Remont droższy i bardziej skomplikowany?”

  1. BLE BLE BLE 50 RAZ WAŁKOWANE ………….WRACAJĄC DO WYWIADU Z DYREKTOREM ZUO ………..ALE ŚCIEMA. Z DYREKTORA ZUO JEST NIEZŁE ZIÓŁKO A Z PANA PANIE REDAKTORZE PRZYZWOITKA A NIE REDAKTOR. ŚMIECI DO WYWIEZIENIA Z MIASTA I SKŁADOWANIA NIE BĘDZIE WIĘCEJ BO I SKĄD, ROBOTY TEŻ NIE BO JAK ZAKŁAD PO SWOJEMU SEGREGOWAŁ TAK BĘDZIE TO ROBIŁ NADAL WIĘC PO CO TE ZASTRASZANIE ŻE TERAZ PRZEWOŹNIKOM NIE BĘDZIE SIĘ OPŁACAŁO….. PYTAM SIĘ – ILE PŁACĄ TERAZ PRZEWOŹNICY ZE IM SIĘ OPŁACA A ZA DWA MIESIĄCE JUŻ NIE BĘDZIE SIĘ OPŁACAŁO……… Z TEGO WYNIKA ZE NASZ ZAKŁAD UTYLIZACJI MIMO ŻE ROBOTY BĘDZIE TYLE SAMO CHCE DUŻO WIĘCEJ NIŻ BRAŁ.

  2. Chłopie – oducz się w końcu pisać dużymi literami bo źle się czyta a poza tym to nieładnie krzyczeć. I przestań się powtarzać bo twoje wypociny pojawiają się przy kolejnych informacjach i niekoniecznie związane są z tym o czym jest ta informacja…

  3. Jack- myślę ,ze ten matoł (przystań popatrz) nie zrozumie tego i dalej będzie pisał dużymi literami ,jak by miał choć parę klas podstawowej to by wiedział o tym

  4. a czy kiedyś w tym mieście coś było proste…..???Most się sypie….cały….jest własnością PKP ale miasto da na remont…..wstyd.Czy w tym mieście nie mamy własnego majątku do remontu,że musimy jeszcze remontować własność innych???Czy nadzór budowlany nie może sprawdzić czy most nie zagraża przepływającym statkom,samochodom przejeżdzającym pod mostem???Czy nie ma służb które zmusiły by PKP do remontu CAŁEGO MOSTU zagrażającego ludziom wokoło.

Dodaj komentarz