Piotr Guszpit pokieruje sportem w Urzędzie Miasta

14:15

24 maja 2016

Filip Górecki

Dziennikarz sportowy (Visited 3 264 times, 1 visits today)

Piotr Guszpit został wybrany kierownikiem referatu sportu w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miasta. Jak informuje Ewa Sadowska, rzecznik prasowy magistratu, jego kandydatura została oceniona najwyżej spośród pięciu osób, które zgłosiły się do konkursu:

Wybrany kandydat będzie pełniącym obowiązki kierownika, ponieważ jego poprzednik Tomasz Kucharski skorzystał z bezpłatnego urlopu na czas sprawowania mandatu poselskiego.

Piotr Guszpit pracuje w Wydziale Sportu a później Kultury i Sportu od stycznia 1997 roku, jest także trenerem piłkarskim, obecnie prowadzi występująca w gorzowskiego klasie okręgowej Wartę Słońsk.

fot. Radosław Siuba/lubuskifutbol.pl

(Visited 3 264 times, 1 visits today)

5 myśli na temat “Piotr Guszpit pokieruje sportem w Urzędzie Miasta”

  1. no, oczywiście napisanie coś o jego wykształceniu ( rzeczonego Guszpita) ,o jego statusie materialnym , o jego rodzinie i hobby to już przerosło pana Góreckiego , bo to ze jest z PiS to wiadomo innych się nie zwalnia ???? (śmiech)

  2. podobno był najlepszy w kładzeniu się na rękę , oczywiście wśród PiS-owych , i dlatego został ………….wybrany

  3. @popatrz przystań

    Proszę o sprostowanie kłamliwej informacji, ew. przedstawienie to co Panu „wiadomo”. Nie należę, nie należałem i należeć nie będę do jakiejkolwiek partyjnej organizacji. I nie pozwolę sobie z pewnością na tego typu insynuacje. Merytoryczną krytykę przyjmuję na klatę, choć doświadczenie zawodowe i sportowe p. Guszpita jest moim zdaniem informacją wystarczającą. Jeśli Pana to zadowoli to powiemy o tym szerzej gdy p. Piotr będzie moim gościem w programie „Ostatnia Prosta” w najbliższy poniedziałek

  4. P. Filipie, gdyby głąb przedstawiający się jako popatrz przystań miał IQ >80 wiedziałby, że np. status można sprawdzić w BIP-ie gdzie zapewne P . Piotr składa oświadczenia majątkowe. Nie jest to postań anonimowa w GW więc sprawdzenie reszty nie stanowi problemu. Szkoda czasu na odpowiadanie takim mieliznom intelektualnym. Natomiast przechodząc do meritum świetna kandydatura, najlepsza ze wszystkich. Powodzenia!

Dodaj komentarz