Pięciokilometrowy korek przed Gorzowem. Tradycyjnie w sobotę.

08:13

12 sierpnia 2017

Karolina Kamińska

dziennikarka działu informacji   +48 68 4555 522 (Visited 5 369 times, 1 visits today)

Utrudnienia na drodze ekspresowej między Skwierzyną a Gorzowem. Na obwodnicy Gorzowa w kierunku na Szczecin tworzy się pięciokilometrowy korek. Ma to związek ze wzmożonym ruchem nad morze. Aby ominąć to newralgiczne miejsce można wjechać na drogę krajową numer 24 w kierunku na Kostrzyn nad Odrą, następnie zjechać na krajówkę numer 22 na Gorzów i przejechać przez miasto.
Drugi wariant zakłada zjazd na starą „trójkę” prowadzącą do Gorzowa i przejechać przez miasto. Kierowcy sugerują także trasę przez Skwierzynę, przejazd drogą wojewódzką numer 159, następnie 158 na Gorzów, nastepnie należy przejechac przez miasto i wrócić na ekspresową trójkę na węźle Małyszyn.

(Visited 5 369 times, 1 visits today)

2 myśli na temat “Pięciokilometrowy korek przed Gorzowem. Tradycyjnie w sobotę.”

  1. nic tym parawanom nie stanie się jak postoją w korku z godzinkę albo i dwie — zajada nad morze , rozłożą swoje parawany i będą odpoczywać po trudach podróży

  2. A zielonogórska dyrekcja od dróg i autostrad zaciera ręce że podróżujący z południowo-zachodniej Polski nad morze i znad morza przeklinają przecież Gorzów Wlkp.a nie tą „wspaniałą dyrekcje z Zielonej Góry.

Dodaj komentarz