Od poniedziałku wchodzą w życie nowe przepisy drogowe

15:11

12 maja 2015

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl (Visited 69 times, 1 visits today)

Zmiany mają przede wszystkim uderzać w piratów drogowych, którzy stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Zmiany dotyczyć będą szeregu przepisów, ale Sławomir Konieczny, rzecznik prasowy lubuskiej policji, szczególną uwagę zwraca na trzy zagadnienia:

Policjanci zapowiadają surowe egzekwowanie nowych przepisów. Jak dodaje Sławomir Konieczny, kierowcy nie będą mogli liczyć na przysłowiowe „żółte kartki”.

 

(Visited 69 times, 1 visits today)

6 myśli na temat “Od poniedziałku wchodzą w życie nowe przepisy drogowe”

  1. mam pytanie czysto techniczne –czy lodówka nastawiona na + 10 stopni bierze tyle samo prądu jak nastawiona jest na +2 ???

  2. myslę ,że na wszystkich „biegach” pobiera tyle samo prądu , ale nie jestem pewien , może jakiś fachowiec sie wypowie ,ale ciekawe to jest hmmm

  3. @ciekawski.Prądu „bierze” tyle samo ale przy nastawie+2 zużywa więcej energii.

  4. a to jest jakaś różnica między prądem a energią – to za co ja płacę za prąd czy energie ? coś mi się wydaje ,że ty to taki filozof -amator jesteś ,albo głupa palisz ,chyba jesteś Nikt

  5. Urządzenie posiada silnik ,który jest integralną częścią sprężarki lodówki.Załączony silnik pobiera (powiedzmy)2A prądu.Czyli ,czy jest ustawiona lodówka na +10 czy na +2 urządzenie elektryczne bierze 2A prądu.Żeby uzyskać +2 (nie np.+10) agregat z sinikiem będzie załączał się dużo częściej czyli zużyje więcej energii elektrycznej za którą zapłacisz do dostawcy.Policzą Ci to w kWh(kilowatogodzinach ).Nie wiem dlaczego weteran płaci za cokolwiek?:-)

Dodaj komentarz