Nowa organizacja ruchu na Mieszka I

13:12

18 października 2017

Anna Przybylak

Dziennikarka Radia Gorzów (Visited 6 910 times, 1 visits today)

Na ulicy Mieszka I, na odcinku od skrzyżowania z ul. Borowskiego do skrzyżowania z ul. Roosevelta, trwają prace związane z uporządkowaniem oznakowania poziomego i pionowego. Zmiany w organizacji ruchu drogowego mają na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym w szczególności poprawę bezpieczeństwa pieszych oraz poprawę płynności ruchu i uporządkowanie parkowania na ulicy ul. Mieszka I.Jak czytamy w komunikacie z magistratu, zmiana polega na wyznaczeniu tzw. pól wyłączenia z ruchu przed przejściami dla pieszych oraz w obrębie skrzyżowań. Będą też wyznaczone pasy postojowe o szerokości 2,5 m wzdłuż krawędzi ul. Mieszka I.

Urzędnicy uporządkują także oznakowanie na skrzyżowaniu ul. Mieszka I z ul. Roosevelta oraz ul. Mieszka I z ul. Mickiewicza. W tym celu wprowadzone zostaną zakazy zatrzymywania się oraz oznakowanie kierunkowe.

Co ważne, pojawią się nowe miejsca postojowe na odcinku od wyjazdu z Sądu Okręgowego do skrzyżowania z ul. Krasińskiego. Wcześniej obowiązywał tam zakaz zatrzymywania się w wybranych godzinach.

1 2 3 4

il: www.gorzow.pl

 

 

(Visited 6 910 times, 1 visits today)

Jedna myśl na temat “Nowa organizacja ruchu na Mieszka I”

Dodaj komentarz