Na Warszawskiej wciąż utrudnienia. Mieszkańcy: To granda. Urzędnicy apelują o cierpliwość

12:00

10 października 2017

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl (Visited 4 654 times, 1 visits today)

Kierowcy od dłuższego czasu mogą jeździć po remontowanej ulicy Warszawskiej, ale w tej części miasta są jeszcze miejsca, w których trudno porusza się zarówno zmotoryzowanym, jak i pieszym.

Nasza słuchaczka – pani Anna – w mailu do redakcji zwraca uwagę na wjazd w Plac Staromiejski oraz odcinek przy Muzeum Lubuskim. Wjazd jest wąski, a na jego środku znajduje się wysoka studzienka, przez którą można uszkodzić podwozie samochodu. Z kolei przy muzeum piesi nie mają możliwości swobodnego przejścia chodnikiem. O trudnościach mieszkańców Placu Staromiejskiego rozmawialiśmy dziś również z panią Joanną:

Dyrektor wydziału promocji i informacji w gorzowskim magistracie, Marta Liberkowska, tłumaczy, że formalnie remont ulicy Warszawskiej jeszcze się nie zakończył, stąd trwające utrudnienia:

Jeśli macie więcej uwag związanych ze stanem gorzowskich dróg i chodników, możecie je zgłaszać na naszą pocztę głosową pod numerem: 605 956 956.

(Visited 4 654 times, 1 visits today)

10 myśli na temat “Na Warszawskiej wciąż utrudnienia. Mieszkańcy: To granda. Urzędnicy apelują o cierpliwość”

 1. zgłoście uwagi na pocztę głosową 🙂 jak zeszyt skarg i zażaleń 🙂 nowa komuna za rządów JW. Samorządowe firmy, kolesie i co wy nam zrobicie?!

 2. Do poczty głosowej.Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu….To ja Jarząbek(Tulon)trener I klasy.HAAAAAAAAAAAAAAAAAHA.

 3. Z chodników ?jakich chodników?Błocko,woda,wertepy i dziury.Nogi połamać można.Starsze osoby czy matki z wózkami mają ciężko,zresztą inni również.Zapraszam na spacer od przystanku „Muzeum” do przystanku”Łaznia”!!!!

 4. jest super, jest super, więc o co wam chodzi – dobiega z UM 🙂
  Chłopie pakuj się na swoją prowincję i zabierz szkodniki sprowadzone spoza miasta.

 5. Tak to jest jak się Ukraińców zatrudnia.
  U nich takie coś to normalka pokaali to na euro

 6. A stadion nowy co zbudowali za miliardy to doszczętnie zniszczyli (Donbas)

 7. Wójcicki ze swoją grupą nieudaczników przecież mówił że Warszawska ma być zakończona 30 września tego roku .W tej chwili otoczenie Warszawskiej wygląda jak ugory w Deszcznie.I co warte słowa człowieka któremu wydaje się że jest Prezydentem Gorzowa Wlkp.

 8. wydawało się p. prezydentowi ,że jak będzie można przejechać tymi ulicami to ludziom zamkną usta , pewnie dobrze że można przejechać ale co jest wokół ???? jak to wygląda czym tu się szczycić ,ale magistrat się cieszy i nic sobie nie robi z ludzkiej złości ,ważne ,że im nic nie zagraża i maja ciepłe posadki

 9. >>Warszawska ma być zakończona 30 września

  przejezdna. i jest.
  a jak ta droga wyglądała wcześniej. Niech się mieszkańcy wypowiedzą czy się cieszą czy dasz palec to rękę urwą.
  Co za niewdzięczność.
  Bo zjazd niedobry. A bo wcześniej było lepiej? Koła się urywało na tych dziurach.

Dodaj komentarz