Miasto planuje przebudowę i przedłużenie ul. Spichrzowej

13:00

6 stycznia 2018

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: e.kobelak@radiogorzow.fm. Tel. 95 725 82 61. (Visited 11 075 times, 1 visits today)

Miasto przygotowuje się do kompleksowej przebudowy Spichrzowej. Ulica ma zostać nie tylko wyremontowana, ale i przedłużona. Ma stanowić drogę alternatywną dla Sikorskiego i Warszawskiej. Właśnie powstaje dokumentacja projektowa. Mówi wiceprezydent miasta Agnieszka Surmacz.

Którędy dokładnie przebiegał będzie nowy odcinek ulicy Spichrzowej i gdzie połączy się z Teatralną-  na razie nie wiadomo.

 

Przebudowa ulicy Spichrzowej ma kosztować około 13 milionów złotych, dodatkowych 6 milionów to budowa nowego odcinka. Miasto chce ubiegać się o dofinansowanie tej inwestycji z rządowego programu przebudowy dróg lokalnych na przyszły rok. Inwestycja ma być podzielona na trzy etapy. W magistracie nie zapadła jeszcze decyzja czy rozpocząć od budowy nowego odcinka, czy od przebudowy już istniejącego.

(Visited 11 075 times, 1 visits today)

28 myśli na temat “Miasto planuje przebudowę i przedłużenie ul. Spichrzowej”

 1. Dwie dziurki w nosie i skończyło się i ja tam byłem miód i wino piłem.W ten sposób kończy się kolejna bajka o ul.Spichrzowej.Wyrosłem na niej zmężniałem i się obudziłem to był piękny sen.

 2. Jak to się stało ? Przystanek ledwo co powstał, a koliduje z planami trasy alternatywnej. Przystanek powinien był powstać koło Ronda Santockiego. Tak to jest, mamy osiłkowatego sołtysa, a nie prezydenta, który zna i czuje miasto.

 3. Kto się założy, że skończy się tym iż nie będzie dofinansowania rządowego i będzie ta sama śpiewka UM jak przy remoncie Kazimierza Wielkiego ostatnio? Stawiam 4 pieczone kurczaki

 4. na Kazimierza nie mają by dofinansować
  a tu droge chcą robić donikąd

 5. na Teatralnej były korki tylko jak Warszawska była zamknięta i Jagiełły.

  Normalnie tam nie ma żadbnych korków i żadna droga jest niepotrzebna

  Niech ten osioł się wstrzyma do wyborów! Bo drugą kadencję za dużo będzie miał następca do naprawiania

 6. a chodnik jest potrzebny w drugą stronę – Składową! do dworca! patałachy

 7. „Planuje” Wreszcie właściwe słowo dla Gorzowa pod rządami Wójcickiego i Radnych – bezradnych.
  Na tym się skończy jak większość planów. Kiedy się rozpocznie planowana rewitalizacja parku Wiosny Ludów? Co się stało z pieniędzmi, które były na to przeznaczone? Gorzowianie pamiętają te zapowiedzi.

 8. Rozmowa mieszkańców Gorzowa o planowanej drodze, czy czymkolwiek innym. Jad, jad, jad, plucie jadem, plucie jadem, narzekanie, gderanie, gderanie, narzekanie. Koniec dyskusji.

 9. Zróbcie most z jednym pasem na zawarcie za mostem zelaznym do fabrycznej. Cały ruch ze Staszica koło A skany odciazy by nie wjezdzano do centrum

 10. Proponuję tunel albo wiadukt, nie bójmy się tych rozwiązań….hehehehehe. Jacy mieszkańcy, takie wypisywane bzdury i do tego jad, jad, jad, mnóstwo jadu.

 11. Nie zrobią mostu. Przegapili dotacje unijne.

  >> Kiedy się rozpocznie planowana rewitalizacja parku Wiosny Ludów?

  Nie rozpocznie się. Siemiradzkiego Tadeo załatwił dofinansowanie z województwa.

  >> Co się stało z pieniędzmi, które były na to przeznaczone?
  Jacek 10 mln wydał na kwadrat.

 12. skejt park w kopernika może na wiosne zaczną.

  Błoto kałużę ściezki wp. róż i kopernika zostaną.

  Liście nie zgrabione już 3-ci rok leżą i NIE DOCIERA do tempaków.
  radnych którym mówiłem i władzy miasta

 13. To weź grabie i pograb jak ci przeszkadza, tak jak to robisz na działce. Zamień jad którym plujesz w energię, więcej pożytku przyniesiesz.

 14. nic tam nie powstanie, prezio nie zostanie wybrany na kolejną kadencję. amen

 15. Nie przesadzałbym ze znaczeniem tego przedłużenia Spichrzowej – i tak będzie musiaławpaść w Teatralną

 16. Ona tylko po to powstaje bo ma to zwiazek z dzialkami na wale okreznym w str deszczna jackowi w planie dlugoterminowym.marzy sie most z tamtej niepotrzebnej strony. Jest potrzebny z drugiej przy kolejowym.
  Ale jacek ma.dzialki do sprzedania w descznie nie po to bral kredyt frankowy na zakup dzialki rolnej i janpoprzeksztalcal na budowlane zeby teraz miec tego nie sprzedac.

  Dlatego mieszkan nie bedzie. Bedzie tania dzilaka bidowlana. I ta droga z mysla o.moscie.i dlatego byla kobylogorska w ste deszcxna a kazimierza odlozyli na koniec. I niedostanie dofinansowania. I pewnie nie powstanie. Teraz wrzucili ta na otarcie lezek.

  Nje iem naprawde nie znam toku rozumowania wojta.
  Wiem tylko ze ma nie po kolei

 17. @Z: „Nje iem naprawde nie znam toku rozumowania wojta.
  Wiem tylko ze ma nie po kolei”
  No to jest Was takich dwóch

 18. A ja tak tylko zapytam… CO Z ALEJKAMI? LDM maja juz to gdzieś, chyba że znów przed wyborami założą kaski i będą pokazywać nietrafione projekty

 19. Kariery znowu będą w bębny bić i watę cukrową promować. Do cyrku niech się zatrudnią.

 20. ” Właśnie powstaje dokumentacja projektowa. ”
  „Którędy dokładnie przebiegał będzie nowy odcinek ulicy Spichrzowej i gdzie połączy się z Teatralną- na razie nie wiadomo.”
  To co i po co wy tam w głowach projektujecie?-na razie nie wiadomo.

 21. Żaden z was nie łączy prostych faktów. @Z to moze książki s-f pisać, tylko korektora niech weźmie, a v to wiecznie pokrzywdzony przez wszystkich rudy spawacz w stereo 3D,
  Warszawska będzie zamknięta od katedry do (na razie) Pionierów, dlatego Spichrzowa musi być przebudowana, bo przyjmie trochę większy ruch (pozostałą część przejmie Jagiełły).

Dodaj komentarz