Marek Surmacz radzi PO: powinna mnie poprzeć

10:50

13 grudnia 2013

Iwona Krawczyk

(Visited 72 times, 1 visits today)

– Gorzowska PO powinna mnie poprzeć – doradza działaczom partii Marek Surmacz. Szef klubu radnych PiS zadeklarował już chęć startu w przyszłorocznych wyborach na prezydenta miasta. Jego zdaniem jedynym sposobem na pokonanie rządzącego w mieście od 15 lat Tadeusza Jędrzejczaka jest koalicja PO i PiSu:

Marek Surmacz czeka na oficjalną nominację swojej partii. Twierdzi, że ma zadeklarowane poparcie poseł Elzbiety Rafalskiej, która jest członkiem komitetu politycznego PiS , ma też wstępną akceptację szefa partii w regionie Marka Asta. Surmacz nie przejmuje się komentarzami szefa PiSu w Gorzowie Sebastiana Pieńkowskiego, który twierdzi, że nie wiedział o wyborczych planach Surmacz i nazwał je jego prywatną inicjatywą.

Dodajmy, że nic nie wskazuje na to, by ewentualna kandydatura Marka Surmacza na prezydenta zyskała poparcie PO w Gorzowie. Szef klubu PO w radzie miasta Robert Surowiec powiedział Gazecie Wyborczej, że nie jestem wielkim sympatykiem PiS, a skoro Marek Surmacz ma być ich kandydatem, to oznacza, że mają problem. Surowiec zadeklarował , że naturalnym kandydatem PO na prezydenta jest Krystyna Sibińska.

(Visited 72 times, 1 visits today)

2 myśli na temat “Marek Surmacz radzi PO: powinna mnie poprzeć”

  1. zgadza się… jest Pan bezkompromisowym również i z tą propozycją. Problem w mieście polega na tym, że wszyscy już są zmęczeni (mieszkańcy) Wami drodzy radni. Musicie odejść… wszyscy

Dodaj komentarz