Kopniak od najbliższych?

14:59

21 października 2010

Iwona Krawczyk

Dziennikarka Radia Gorzów. E-mail: i.krawczyk@radiogorzow.pl Tel. 95 725 82 61. (Visited 46 times, 1 visits today)

– Najbardziej boli kopniak od najbliższych- tak radna Grażyna Wojciechowska komentuje gorącą wciąż sprawę odejścia Arkadiusza Marcinkiewicza z PiS po tym, jak nie znalazł się na listach wyborczych tego ugrupowania. – To skandal – uważa Wojciechowska i dziwi się, że pozostali gorzowscy działacze nie wstawili się za kolegą.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/10/gra.mp3|titles=Grażyna Wojciechowska]

– Z Arkadiuszem Marcinkiewiczem można się nie zgadzać, można z nim polemizować, ale to osoba, która w minionych wyborach zyskała najwięcej głosów- niemal 1400 – dodaje Robert Surowiec z PO.  Jego zdaniem w PiS widać twardą walkę frakcyjną. -Trup się będzie ścielił – przewiduje Surowiec.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/10/sur1.mp3|titles=Robert Surowiec]

Maciej Marcinkiewicz mówi, że z wujem rozmawiał, ale woli sprawy nie komentować ani w jego, ani w swoim imieniu. On sam wciąż jest na liście wyborczej PiS. [audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/10/mac.mp3|titles=Maciej Marcinkiewicz]

Arkadiusz Marcinkiewicz mówił wczoraj, że nie podjął jeszcze decyzji co do swojej przyszłości politycznej.

(Visited 46 times, 1 visits today)

5 myśli na temat “Kopniak od najbliższych?”

  1. Okazuje się, żeby zostać radnym w Gorzowie wystarczy… 1400 głosów. W takim razie ile dostał głosów ostatni z listy? 50? To kogo Marcinkiewicz reprezentuje w radzie miasta?

  2. …uśmiechem, czytając NieMickiewiczowską Grażynę:
    ?Czy nasz kolega Arek jest znikąd? Nie, jest stąd, z Gorzowa?- no naprawdę, przekonała mnie pani – rewelacyjna, wręcz genialna w prostocie argumentacja;)))) Wojciechowskiej gratulujemy… jedynie słusznego miejsca urodzenia?;)))) Grażynka, a zdradzisz w tajemnicy jak wielu jeszcze masz kolegów stąd, z Gorzowa?:D

  3. Ta partia to jakieś nieporozumienie, w ten sposób traktować ludzi! Mam nadzieje, że już wszyscy wyborcy tej zakompleksionej pseudo prawicowej partii przejrzeli na oczy i nie pójdą na wybory wspierać te fałszywe twarze. A dla Pana Arka ?żółwik? za wszystkie dokonania w tym mieście.

  4. Nie po drodze mi z PIS-em.Ale? Jesli decydenci kierowali się zasadą,że bycie radnym to nie stały etat z terminowo wypłacanym wynagrodzeniem-to SŁUSZNA decyzja.Gdy zasadą – należy „WYKOSIC” to jest chore,tak jak chore są decyzje na szczycie tejże partii.Ocenianie to chore, to domena wszystkich decydentów.Gdyby ta wymiana miała na celu wprowadzanie + kompetencji to byłóby chwalebne.Panuje zsada- koryto dla biernych,wiernych i niekompet,entnych ale swoich.

  5. Blady strach padł na pisuarków w Gorzowie bo ichni prezio się naindyczył i chce rozpędzić imprezę na cztery wiatry. Ciekawe co zrobią? Będę śledził ich poczynania z wielką uwagą bo nic tak nie cieszy jak szamotanina indolentów których się nie lubi.

Dodaj komentarz