Kaczanowski wychodził, a Wójcicki ogłosił „Tuptusia”

11:04

12 kwietnia 2016

Filip Górecki

Dziennikarz sportowy (Visited 4 687 times, 1 visits today)

„Tuptuś” to nazwa programu remontów i przebudowy chodników, jaki ogłosił dziś prezydent miasta. Jacek Wójcicki podkreśla, że inicjatorami byli radni klubu Gorzów Plus. Pierwsze prace mają się rozpocząć w tym roku.  Na pierwszy ogień idzie centrum miasta.

 

Jan Kaczanowski z klubu Gorzów Plus przypomina, że o plan remontów chodników apelował już w poprzedniej kadencji. Wiceprzewodniczący Rady Miasta dodaje również, że w razie potrzeby środki na plan mogą być zwiększane

Co roku na program Tuptuś ma być przeznaczone 300 tysięcy złotych, w tym 100 tysięcy w ramach bieżących umów. Dotąd na utrzymanie chodników przeznaczonych było   około 100 tys. złotych .  Program potrwa przynajmniej do 2019 roku.

(Visited 4 687 times, 1 visits today)

12 myśli na temat “Kaczanowski wychodził, a Wójcicki ogłosił „Tuptusia””

  1. No nazwa infantylna, niemniej jednak bardzo się cieszę, że taki program powstał.
    Akcja zdecydowanie na plus. 🙂

  2. Teraz dopiero widać lekceważenie podstawowych oczekiwań mieszkańców przez byłego prezydenta Jędrzejczaka podczas deptania po gorzowskich ulicach. Dlaczego ciągu pieszego przy ulicy Sikorskiego naprzeciwko Rossmanna o podłożu asfaltowym z dziurami, zadziorami, kałużami, brudem nie można było wyremontować przez 20 lat? Wartość takich prac to chyba tylko kilka krzeseł w Filharmonii. Wierzymy w pańskie zapewnienia Panie Prezydencie Wójcicki i czekamy na efekty. Ten rok albo przekona nas do Pana albo Panu podziękujemy.

  3. No i w końcu oby ten program zawierał również obniżenie krawężników bo przejechać przez niektore osiedlowe chodniki to koszmar. Oby tak dalej , kompleksowe działanie .

  4. Tuptuś to bardzo znana postać z bajki.Tuptuś był żółwiem i takie będzie tępo prac.Nazwa nie jest przypadkowa.Koniec prac zaplanowano na 2030……..www cenntrummmmmmmm.

  5. Jaja były, a teraz Tuptuś. Rety, pękać ze śmiechu czy wyć ze wstydu.

  6. Tuptuś pasuje do wójto -kurczaka. Dlatego wybrał sobie taka nazwę programu czy czegoś tam. Pożywiom,uwidzim co z tego sie urodzi.

Dodaj komentarz