Jarosław Porwich

09:52

1 lutego 2018

Anna Przybylak

Dziennikarka Radia Gorzów (Visited 3 352 times, 1 visits today)

Z posłem koła „Wolni i Solidarni” rozmawia Marcin Sasim. 

(Visited 3 352 times, 1 visits today)

13 myśli na temat “Jarosław Porwich”

 1. To prawda po jego odejściu lokalni działacze Kukiza zaczęli dogadywać się z lewicowymi aktywistami którym bliżej do Nowoczesnej. Tracą mój głos

 2. Jeden z nielicznych który mówi od lat to samo a za wyraziste poglądy ma wielu wrogów a ja go lubię

 3. Porwich bardziej na prawo na niż PIS. Katolicki konserwatysta. Pomnik ks. Andrzejewskiego. Co by nie mówić, konsekwentny. Konkretnie, bez owijania bawełny. Bardzo ciekawa rozmowa.

 4. Panie Porwich…….. no to teraz może Pan sobie z „Wolnymi i Solidarnymi „spokojnie głosować na dwie ręce z Panem Andruszkiewiczem , drobnym krętaczem i pierwszym moralistą Polski seniorem Morawieckim .

 5. Nie wystarczy chcieć ale trzeba móc i dążyć do celu, Pan Poseł przyjmuje taką postawę i chociaż nie rzuca słów na wiatr. Zasady którymi się kieruje przynoszą pozytywne skutki dla naszego Kraju i Regionu.

 6. Porwicha pamietam od dawna, juz od dzieciaka dzialal od RMN po Solidarnosc, a ci nowi w kukizie jak Kuzbinski to zwykli karierowicze po cieple stolki, nikt nie wie skad sie wzieli i gdzie byli

 7. Oooo.. Wreszcie ktoś konkretny, wyrazisty i gorzowski. Oby wreszcie skończyła się era Jędrzejczaków, Marcinkiewiczów i Wójcickich.

 8. Źle się stało, że te wyjce od blokowania i karier zaczęły się wam wtrącać. Wcale się nie dziwię przetasowań ale do kukiza zaczeły pchać się postawieni od nowoczesnej żeby zebrać stołki i nie ma to nic wspólnego z wartościami, więc kukizy u mnie odpadają. Żeby tylko nei wchodzić w układ z kapitalistycznymi wyzyskiwaczami co to trzymały pracowników za minimalną bez żadnych praw i miały swoje nowoczesne lobby.

 9. Porwich nie szanuje kolegi bo to kumpel największego szkodnika gorzowa ostroucha on to doprowadził że w szpitalu pracuje cała PO za grubą forse niedługo opublikowana zostanie lista tych nierobów i ich gaże

 10. teraz to pewne, że Radio Gorzów to radio PIS bo niewygodne i delikatne wypowiedzi na pisowców są kasowane, zobaczymy jak się zmieni opcja czy te radio przetrzyma – myślę że nie

 11. Całkiem dobry poseł, tylko ta jego zażyła znajomość z wątpliwą reputacją babą asystentką wszystkich, zupełnie mu nie służy w jego działalności. Szkoda bo przez to dużo traci.

Dodaj komentarz