Jagiełły do poprawki? Sprawdzą to pracownicy laboratorium

16:16

29 grudnia 2015

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: e.kobelak@radiogorzow.fm. Tel. 95 725 82 61. (Visited 104 times, 1 visits today)

To nie jest droga równa jak stół  – twierdzą urzędnicy i zlecają niezależnemu laboratorium ocenę remontu ulicy Jagiełły. Droga po remoncie została oddana do użytku przed świętami. Miasto ma jednak uwagi do wykonania kilku odcinków jezdni. Mówi Agnieszka Szurgot-Miłosz, zastępca dyrektora wydziału gospodarki komunalnej i transportu publicznego w gorzowskim magistracie:

By zakończyć sprawę, miasto powołało niezależne laboratorium, które oceni które z odcinków drogi trzeba będzie poprawić:

Pomiary będą wykonywane 5 stycznia. Ustalenia poznać mamy kilka dni później. Miastu zależy na tym, by poprawki firma wykonała na swój koszt.

(Visited 104 times, 1 visits today)

6 myśli na temat “Jagiełły do poprawki? Sprawdzą to pracownicy laboratorium”

  1. Przecież nie na koszt mieszkańca! Po co w ogóle Szurgot-Miłosz to dodaje: [„miastu zależy na tym, by poprawki firma wykonała na swój koszt”]? Ale tak to jest jak głównym kryterium wyboru jest najniższa cena w przetargu…

  2. Kałuża przy kaletniku tworzy się tak samo jak przed remontem…

  3. podstawowym kryterium nie powinna być cena, a JAKOŚĆ (doświadczenie podmiotu + % reklamacji z poprzednich jego realizacji)

  4. Ulica Czereśniowa też do poprawki. Wiadomo, że jak oszczędnie to byle jak. Za to mamy nieustanne zabawy robione za duże pieniądze.

  5. Inne ulice. które wójt naprawia zgodnie z planem, też są do poprawki. Do wiosny żadna z nich nie wytrzyma bez dodatkowych poprawek. Tak wygląda taniocha.

  6. Ulica Sikorskiego, remontowana tego roku latem, też już do poprawki.

Dodaj komentarz