J. Wójcicki o liście PO: Mam lekki niedosyt

09:07

31 lipca 2015

Iwona Krawczyk

(Visited 81 times, 1 visits today)

Prezydent Gorzowa zaskoczony i z niedosytem. To jego komentarz do decyzji rady regionalnej PO, która zatwierdziła kandydatów w październikowych wyborach parlamentarnych. Na liście nie ma dotychczasowych posłów z północy regionu: Krystyny Sibińskiej, Bożeny Sławiak i Witola Pahla. Jest za to dyrektor medyczny gorzowskiego szpitala Piotr Dębicki, bliski współpracownik wojewody Michał Wasilewski czy młoda radna PO Izabela Piotrowicz.

Prezydent Gorzowa spodziewał się, że PO postawi na bardziej rozpoznawalnych i posiadających większe doświadczenie kandydatów:

Ostateczne decyzje w sprawie kandydatur podejmą władze krajowe partii.

 

(Visited 81 times, 1 visits today)

6 myśli na temat “J. Wójcicki o liście PO: Mam lekki niedosyt”

  1. o czy ty misiu niemrawy pier..isz? krycha sie zasluzyla dla gorzowa ? w czym!!wlazisz w dups/ko platformie to wiadomo nie od dzis ale publicznie moglbys takich dyrdymal nie opowiadac

  2. Wójcicki będzie znowu musiał sobie nowe pola szykować u nastepców siby i pala. Znowu pójdzie kupa forsy z kasy miejskiej do Zielonej Góry. Dostał kopa bo nie ma już z czego rozdawać tak sie rozimprezował.

  3. A jakiż to autorytet z tego wójta, że go proszą o komentarz?

  4. To że Prezydent ma wieczny niedosyt to widać. Ale widać też, że na bieżąco go zaspokaja. Aż mi głupio za tę podłość ale no…no co można więcej… słuchać się tego nie da co klepie i patrzeć się nie da co wyprawia. I jeszcze normalnych ludzi do podłości swoim jestestwem zmusza. Gdzie ja miałem oczy jak sterczałem nad tą urną … AAAAA i Panie prezydencie nie jestem podstawiony.

  5. Człowieku , a kto ciebie prosi i liczy sie z tobą. Dostałeś od nas kopa i to nie pierwszy raz. Poparliśmy cię w wyborach tylko, bo nie mogliśmy się pozbyć Tadka. Kumaj się dalej z Władkiem.

Dodaj komentarz