Integrują seniorów

14:34

8 marca 2013

Izabela Patek

Reportażystka, dziennikarka działu kultury i gorzowskiej redakcji Radia Zachód Tel. 95 720 47 91. (Visited 67 times, 1 visits today)

Gorzowski oddział Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów zaprasza seniorów do współpracy i udziału w różnorodnych zajęciach, turnusach rehabilitacyjnych i wycieczkach krajoznawczych. – Najważniejszym celem tych spotkań jest integracja osób starszych z Gorzowa i okolic – mówi Jadwiga Hopfen, przewodnicząca gorzowskiego oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Oprócz spotkań przy kawie i ciastkach Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów zaprasza także wszystkich tych seniorów, którzy mają problemy wymagające pomocy prawnej czy ekonomicznej. Członkowie zarządu tej organizacji pomagają w pisaniu podań i innych dokumentów, a także w rozliczaniu rocznych zeznań podatkowych. – Zarząd gorzowskiego związku oczekuje na starsze osoby potrzebujące rożnego rodzaju pomocy we wtorki od godziny 10.00 – 12.00 – mówi Elżbieta Maciejowska ze związku emerytów Rencistów i Inwalidów w Gorzowie.

Jutro natomiast gorzowski oddział Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów zaprasza seniorów z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet na spotkanie integracyjne w lokalu gastronomicznym przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 45. Rozpocznie się ono o godzinie 15.00.

(Visited 67 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz