Inneko w schronisku

15:27

4 grudnia 2017

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: e.kobelak@radiogorzow.fm. Tel. 95 725 82 61. (Visited 5 491 times, 1 visits today)

Koce, kołdry, karma czy zabawki – to tylko część rzeczy, jakie do gorzowskiego schroniska dla zwierząt przywieźli dziś pracownicy spółki Inneko. Mówi prezes spółki Artur Czyżewski:

Pracowników Inneko zainspirowała akcja „Paczka dla schroniaczka”. – Do włączenia się w nią nikogo w firmie nie trzeba było namawiać – zapewnia Paulina Szaja z Inneko:

Kierownik schroniska Krzysztof Skrzypnik przyznaje, że przed świętami w schronisku pojawia się więcej darczyńców :

Pracownikom Inneko tak bardzo spodobała się pomoc zwierzętom, że już dziś zapewniają, że akcja będzie w spółce powtarzana.

 

 

 

(Visited 5 491 times, 1 visits today)

8 myśli na temat “Inneko w schronisku”

 1. Żenujący spektakl. Ale kto ma sumienie czarne jak noc przez swoje dzialania musisz szukac jakichs rozwiązań zeby sie ratowac.

 2. trzymacie psy w klatkach w budach

  jak niewolników

  zróbcie im porządny wybieg jak w zoo.

 3. O mój Boże. Cóż to za wspaniały człowiek z tego Pana Czyżewskiego. Niech mu Pan Bóg wynagrodzi tą jego dobroć okazaną dla tych biednych zwierzaczków. Jakie to szczęście że są wśród nas ludzie z takim wielkim sercem, empatią, reagujący na krzywdy innych istot. Ale się wzruszyłam

 4. „Z” jak sobie wyobrażasz porządne wybiegi dla ponad 100 psów? Byłeś tam w ogóle, widziałeś obecne wybiegi? Chętnie się dowiem 😉
  To raz, dwa, czy w ciasnych mieszkaniach w blokach, na łańcuchach na podworkach, w lesie uwiązane do drzewa, to psy mają się niby lepiej?
  A jak już opowiesz nam o jakie wybiegi ci chodzi to może zorganizujesz też zbiórkę funduszy? Albo wpadniesz i z kilkoma psiakami wyjdziesz na spacer kilka razy w tygodniu? Polecam dla zdrowia dobre 🙂

 5. co ??????????do p. Emerytki człowiek który chce pomóc nie szuka rozgłosu, a dobry człowiek pomaga anonimowo , nie potrzebuje publiki tj robi to p. Czyżewski. (co zapomnieliśmy jak umilił życie wielu ludziom). o wielu ludziach, naprawdę o wielkim sercu nikt nie pisze jak pomagają innym………………..i nie tylko zwierzakom, a pan Czyżewski co ??? chce się wylansować żenujące

 6. Spoko kolo… Nie jaraj się tak… „Emerytka” to znana na dzielni ‚bluzgerka’ i mistszyni sarkazmu… Pozdro…

Dodaj komentarz