Ekipa MZK rozbiera torowisko i trakcję w rejonie Kostrzyńskiej. Spółka chce być też podwykonawcą ZUE i pracować na Walczaka

10:13

23 stycznia 2018

Iwona Krawczyk

(Visited 8 245 times, 1 visits today)

MZK chce być podwykonawcą firmy, która zaczyna remont torowiska na ul. Walczaka. Prace powoli ruszają, a pierwszym ich etapem ma być rozbiórka torowiska. Właśnie tym chce się zająć miejska spółka. Dziś ma zostać podpisana umowa z firmą ZUE na podwykonawstwo. Mówi prezes MZK Roman Maksymiak:

MZK zajmuje się już pracami przy torowisku w rejonie al. 11 listopada. Pracownicy zakładu rozbierają sieć trakcyjną i torowisko. To część prac w ramach projektu „przebudowa ul. Kostrzyńskiej”. Za ponad 800 tys. te prace zleciło swojej spółce miasto. W ten sposób ma być taniej i szybciej- uzasadniał magistrat.

Przy okazji prezes MZK apeluje do mieszkańców mających swoje domy przy torowisku wzdłuż Kostrzyńskiej. Wkrótce czekają ich utrudnienia:

 

MZK musi rozebrać sieć trakcyjną i torowisko do chwili wejścia wykonawcy przebudowy ul. Kostrzyńskiej.

(Visited 8 245 times, 1 visits today)

3 myśli na temat “Ekipa MZK rozbiera torowisko i trakcję w rejonie Kostrzyńskiej. Spółka chce być też podwykonawcą ZUE i pracować na Walczaka”

  1. Pod bramą zakładu od strony Dobrej, tuż za winklem przy latarni znajduje się hałda po wypitych małpkach. Podobnie w dziupli w parku. Przecież mają na cmentarzu wielki kontener i po „zebraniu” mogą to tam wywalić bo i tak tam chodzą za potrzebą. To jak tak za bramą wygląda to jak musi w środku?

Dodaj komentarz