Co się będzie działo jutro podczas sesji

16:22

30 stycznia 2018

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: e.kobelak@radiogorzow.fm. Tel. 95 725 82 61. (Visited 6 111 times, 1 visits today)

Zmiany w budżecie miasta, plan zagospodarowania przestrzennego dla obszaru pomiędzy ulicą Sulęcińską, a Poznańską czy podjęcie uchwały w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta – to tylko niektóre z punktów jutrzejszej sesji Rady Miasta. Jednym z ważniejszych momentów obrad będzie przekazanie 200 tysięcy na wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 1. Mówi Patryk Broszko z klubu radnych Gorzów Plus.

Przypomnijmy, że z prośbą o znalezienie w budżecie takich pieniędzy wystąpili do prezydenta miasta radni z klubu PiS. Zdaniem Krzysztofa Kochanowskiego z klubu Nowoczesny Gorzów, uwagę należy zwrócić także na punkt związany z realizacją miejskich inwestycji.

– Nasz klub będzie starał się powrócić do tematu tańszych biletów dla uczniów gorzowskich szkół – mówi wiceprzewodniczący rady Miasta z PO Robert Surowiec.

Klub radnych PiS zapowiada złożenie interpelacji w sprawie programu Mieszkanie Plus – mówi przewodniczący klubu Paweł Ludniewski.

Sesja Rady Miasta Gorzowa, tradycyjnie odbędzie się w sali narad urzędu przy ulicy Sikorskiego. Początek o godzinie 15.30

(Visited 6 111 times, 1 visits today)

5 myśli na temat “Co się będzie działo jutro podczas sesji”

  1. Żadnego mieszkanie+ w Gw! Większego przekrętu mieszkaniowego nikt nie wymyślił !

  2. Takie samo rozwiązanie jak proponowane w „bilecie juniora” powinno obejmować też studentów studiujących w gorzowskich uczelniach – jako kolejny element mogący młodych zachęcić do studiowania w Gorzowie ( pozostania w mieście, lub przyjazdu na studia do Gorzowa ).

  3. saness czy coś tam, a co żal ci d…ściska, że ktoś może mieć własne mieszkanie? masz jakieś argumenty przeciw temu programowi, czy tylko pleciesz co ci ślina na jęzor przyniesie?

  4. program mieszkanie + to gorący kartofel , obiecanki a potem 20zeta/m2 wynajmu i kto na to pojdzie..to wciskanie goracego kartofla samorzadom a te z pisowskimi prezydentami, burmistrzami i wojtami nie maja wyjscia i musza realizowac gniota

Dodaj komentarz