Być może w południe odblokowana zostanie droga w Dolomitach

10:05

23 stycznia 2018

Zbigniew Bodnar

Dziennikarz gorzowskiej redakcji Radia Zachód. Tel. 95 720 47 91. (Visited 7 309 times, 1 visits today)

19 gorzowian z firmy Silcare od wczoraj jest uwięzionych w jednym z hoteli we włoskich Dolomitach.

Przyczyną są intensywne opady śniegu i zagrożenie lawinowe.  Dziś około godziny 10,oo rozmawiałem z jedną z uczestniczek wycieczki Renatą Gabarkiewicz, jaka jest obecnie sytuacja:

fot. Agnieszka Kulczyk

fot Agnieszka Kulczyk

(Visited 7 309 times, 1 visits today)

9 myśli na temat “Być może w południe odblokowana zostanie droga w Dolomitach”

 1. Panie Bodnar.
  Niech się Pan zainteresuje, dotrze i ujawni dokumenty która firma kładła asfalt na ulicy Olimpijskiej, a następnie zawiadomi prokuraturę.
  Gorzowian to bardziej interesuje niż prywatny wyjazd pracowników by sobie popić i pojeździć na nartach.

 2. Ok. 15.000 osób niszczy celowo utajniony w mpzp obszar Natura 2000 PLH080073 przy drodze gminnej nazwanej „Fuck Frontex Avenue”, na imprezie o której szwajcarska NZZ napisała, że jej „głównym aktem jest indywidualne narkotykowe menu”, za dpa informacje o znalezionych narkotykach podaje prawie cała światowa prasa, kanadyjski VICE (130 mln czytelników) podaje obszerne raporty i szczegóły, w ciągu ostatnich dwu lat w związku z tą imprezą niemieccy celnicy wszczęli ok. 1.200 spraw karnych za narkotyki, tymczasem redaktor Zbigniew Bodnar i redaktor Kamil Hypki nie chcą o tej imprezie poinformować radiosłuchaczy. Włoskie urlopowe przygody z Dolomitów są bezpieczniejszym tematem, niż słynna w świecie lubuska impreza, której pomysł powstał w Meksyku.

 3. Sądząc po radiowych tematach, to wygodniej i bezpieczniej jest informować o zagrożeniu lawinowym w Dolomitach, niż o zagrożeniu narkotykowym w Lubuskim.

 4. sympatia – nicelus – znalazłeś już coś czy dalej jesteś „poszukujący”

 5. @nicelus
  Obszar Natura 2000 – obszar mający znaczenie dla Wspólnoty PLH080073 Rynna Jezior Torzymskich nie jest ukryta. Plan miejscowy (Uchwała Nr XX/135/08 Rady Miejskiej w Torzymiu z dnia 30 października 2008 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w Gminie Torzym obręb Garbicz), obowiązuje od 10 lutego 2009 r, (uchwalony został nieco wcześniej). A z standardowego formularza danych (SDF) dla tego obszaru wynika, że obszar Natura 2000 został utworzony w lutym 2009 r.
  Wyszukiwarka obszarów N2000:
  http://natura2000.gdos.gov.pl/wyszukiwarka-n2k

 6. Nie no, ja rozumiem. Rozsądniej jest siedzieć w ciepłych bamboszach przy kominku i telefonem odbierać zdjęcia wczasowiczów z Dolomitów, niż opisać Meksyk w Lubuskim i się komuś narazić.

Dodaj komentarz