Brudno przy Parku Kopernika

14:43

9 stycznia 2018

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl (Visited 5 965 times, 1 visits today)

Jedna z mieszkanek zgłasza problemy z czystością na ulicy Walczaka.

Chodzi m.in. o nieusunięte sterty liści przy Parku Kopernika:

W listopadzie urzędnicy informowali, że jeśli nie zaskoczy nas sroga i wczesna zima, część z pieniędzy przeznaczonych na zimowe utrzymanie chodników posłuży na usuwanie liści. Ostrej zimy jak na razie nie ma, dlatego zapytaliśmy w magistracie czy wcześniejsze założenia zostaną zrealizowane. Mówi rzecznik prasowy Urzędu Miasta, Ewa Sadowska:

Zgłoszenie od słuchaczki otrzymaliśmy na naszą pocztę głosową. Jeśli macie tematy i problemy, które chcecie, byśmy poruszyli, dzwońcie na numer: 605 956 956.

(Visited 5 965 times, 1 visits today)

14 myśli na temat “Brudno przy Parku Kopernika”

 1. jest potwornie brudno w calym miescie. na drogach, przy krawężnikach, chodniki, parki. Bardzo bardzo brudno jest a brak zimy powoduj ze widac to bardzo wyraźnie.

 2. Trzeba podpuścić podstawioną osobę, że są gałęzie – w każdym ogrodzie o tej porze po wietrze są. Firmy sprzątające będą podsuwać nam teraz co róż sobie zlecenia takimi wrzutkami.

 3. Brudno,kobieto co tam że brudno.Nie ma kasy na Moto Racing Show!!! A to rok wyborów….kto by się tam brudem i syfem przejmował…Dni Gorzowa trzeba zrobić huczne….trzy Wigilie w mieście były…trzeba się pokazać w blasku flashy…

 4. A nowa firma ktora powstala jako córka Inneko która zajmować ma sie czystością w wywiadzie p.Cimochowska bardzo często powtarzala ,,od krawężnika do krawężnika,,a co z pozostałym pasem drogowym ??? ,żenada lepiej żeby się nie wypowiadała.

 5. imprezy były i są dla mieszkańców
  a FG jest dla bogaczy establishmentu i za to mieszkańcy płacą 6 mln rocznie z podatków

  nie ma śniegu a pieniądze nie są na liście przeznaczane.
  bardzo dobry artykuł

  Siemiradzkiego nikt nie chodzi bo tam nikt nie mieszka jest na odludziu a będzie rewitalizowane.
  Kopernika jest w dużym osiedlu. I naprawdę park wygląda okropnie zaniedbany.

  Podobnie p. Róż po deszczu kałuże błoto i brak ścieżek albo popękane

 6. W Siemiradzkiego wyglądało to dobrze za Jędrzejczaka. Pamiętam. Byłem zrobiłem parę fotek w tym przejściu od Walczaka. Było bardzo czysto uprzątnięte zgrabione
  a po remoncie Walczaka powyrywali schody i jest błoto liście i syf.

 7. Bródno to jest dzielnica Warszawy nie wiedziałem, że park w Gorzowie Wielkopolskim ma też tę dzielnicę

 8. Mnie tylko dziwi to, że chociaż zimy nie ma, jest miejska spółka odśnieżająca, która sypie solą aż biało na drogach i pełno samochodów u lakierników i mechaników na wiosnę będzie, z drugiej strony na rondach się można ślizgnąć , pełno kamyczków w szyby strzela, a zamiatarek na drogach w temperaturze plusowej nie widać.
  Za co pieniądze biorą? No chyba, że spółka miejska robi co chce i robi wynik na prezentację prezesa.
  Nie ma zimy, to do sprzątania się bierzcie! Drogi zasyfione, parki brudne, chodniki tragedia.

 9. Wlaśnie! co z ta spółka od odśnieżania i zamiatania dróg? jest brudno i nie trzeba być specem bo to widać gołym okiem. Nie ma śniegu to przynajmniej niech ulice będą zmiecione i opaski [przy drogach. Kolejny wstyd. Tyle się nagadali ze będzie czyściej a tu tak samo, jak nie gorzej. Niech prezydent wreszcie zarządzi sprzątanie solidne, niech przynajmniej to będzie zrobione.

 10. Smerf,miejska spółka ma sprzątać tylko ulice.Chodniki to nie ich działka…

Dodaj komentarz