Co się działo wczoraj na sesji?

15:34

30 listopada 2017

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: e.kobelak@radiogorzow.fm. Tel. 95 725 82 61. (Visited 8 454 times, 1 visits today)

Zmiany w budżecie miasta, przekazanie działki pod budowę hali widowiskowo sportowej czy zmiany w budżecie obywatelskim to tylko niektóre z tematów poruszanych podczas wczorajszej sesji Rady miasta Gorzowa

Posłuchaj:

(Visited 8 454 times, 1 visits today)

5 myśli na temat “Co się działo wczoraj na sesji?”

  1. Wczoraj na sesji były strusie i/lub przedszkolaki.
    Media donoszą o dwóch gatunkach: strusie platformiane i strusie dla miasta. Cechą wspólną obu gatunków było udawanie, że „mnie nie ma” – czyli tradycyjne chowanie głowy w piasek.
    Można też przypuszczać alternatywnie, że niektórzy radni bawili się w przedszkole. Zakrywali oczy jak małe dzieci w przekonaniu, że nikt ich nie widzi.

  2. Pojawia się w tym kontekście pytanie: czy przedszkolak wie, co to zdrada? I czy struś jest zdolny do zdradzania? Do niedawna uważano te ptaki za monogamiczne, dopóki… nie weszła w ich życie polityka. Zapisały się do Platformy O. i ZDRADA stała się chlebem powszednim.

  3. Gorzó to bastion pisiorów.
    Katedra msza i pomnik marszałka. Miejsce kultu tej nawiedzonej sekty. Zapomnialem jeszcze fodac Akademie im Jakuba z Paraduza.

Dodaj komentarz