Porozmawiajmy o Gorzowie

14:04

14 grudnia 2017

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów. (Visited 5 441 times, 1 visits today)

Z prezydentem Gorzowa Jackiem Wójcickim rozmawia Daniel Rutkowski.

 

(Visited 5 441 times, 1 visits today)

11 myśli na temat “Porozmawiajmy o Gorzowie”

 1. Panie Wójcicki, słyszę, że pomimo wielu doradców zatrudnionych w UM nie za bardzo Pan ogarnia o co chodzi z odwołaniem przetargu śmieciowego, albo celowo Pan wprowadza słuchaczy w błąd.

  Otóż to nie firmy odbierające „biją się między sobą” o tak wspaniały rynek odbioru jakim jest Gorzów za Pana rządów, tylko firmy te zaskarżyły procedurę przetargową i wybór oferty z naruszeniem prawa. Stroną zaskarżaną było podległe prezydentowi Mg-6 i 4-krotnie sprawy te przegrało na przestrzeni kilku miesięcy!
  Proszę powiedzieć o kosztach sądowych i konsekwencjach dla mieszkańców, a nie medialnie przekuwać porażkę w sukces.

 2. Idjota będzie sam „inwestował”.
  I setki mln majatku miasta przepier..li.

  Urzednicy beda inwestowac. Bo sie xnaja na jnwrstowaniu!
  Inwestorzy!

  Gdyby nimi byli nie prqcowaliby na etacie w urzedzie!

  Jedziecie na taczce z miasta a nie do przodu

 3. Na inwestowaniu znaja sie: Komarnicki, Korolewicz, Bachalski. Z postaci znanych medialnie. Nikt ich o zdanie nie pytal nt miejskich „inwestycji”.

  Po co Hausnera zapraszaliscie na odczyt WPI? I co powiedzial?

 4. Apeluje do mieszkancow: ratujcie to miasto. Jego budzet. Bo zniszcza rozpier..la i Gorzowek bedzie na lata zacofany przez obecna ekipe rzadzacyh i tych malowanych radnych!

  To wasze pieniadze i miasto nie dajcie im zorac Gorzowa!!

  To nie wies podgorzowska

 5. Przyjdzie nastepny normalny prezydent i normalni niemalowani radni. I nie bedzie NIC. Mozna zrobic. Wszystka kase wydadza zadluza miasto na lata i bedzie kosztowal w utrzymaniu bardzo kosztowny.

  Nastepne budzety pojda na splate dlugow Wojickiego i jego wesolej trupy w postaci przyklaskujacych przekupionych dealami politycznymi radnych z pootwieranymi liniami kredytowymi za dietki ktore dostaja za nicnierobienie!

 6. Jeżeli przetarg na usuwanie odpadów został unieważniony, to nie dlatego, że firmy się biją, tylko dlatego, że był źle przeprowadzony, a za to odpowiada prezydent miasta, nawet jeżeli nie miasto przeprowadza ten przetarg.
  W rządzącym obecnie miastem SLD radość jest wielka, że Gorzów przeciwstawił się skutecznie dekomunizacji, ale miastu pozostanie z tego powodu już na zawsze powód do wstydu. Wyrosną młode pokolenia. Nikt nie będzie pamiętał, że była taka partia , jak SLD, a w mieście nadal pozostaną hańbiące nazwy ulic.
  Sprawę pędzliczka i stosunku prezydenta wojewódzkiego miasta do przyrody i przyrodników, co też jest hańbiące dla miasta, już opisałem, a więc podam tylko link i nie będę się powtarzał:
  http://archiwum.radiogorzow.pl/radio-zachod/wiadomosci/jacek-wojciki-podsumowal-3-lata-rzadow-miastem/#comment-772731

Dodaj komentarz