Portugal.The Man – Cheer Up

21:53

1 stycznia 2018

Redakcja Radia Gorzów

(Visited 4 268 times, 1 visits today)

Muzyka zaczyna się tutaj … w RG95,6FM – to nie noworoczny żarcik. Utwór zespołu Portugal.The Man ‚Feel It Still w roku 2017 trafił na naszą Playlistę w marcu a dopiero po wakacjach stał się przebojem na całym świecie.

M.in dlatego, że marketingowcy z Apple usłyszeli go u nas i postanowili wykorzystać w reklamie swojego produktu (jakiego – sprawdźcie sami). Naszym zdaniem to jeden z największych przebojów w „starym już” 2017 roku. Dlatego z dumą „Nowy Rok” zaczynamy na szczycie naszej Play również z Portugal.The Man.

Utwór „Cheer Up” (Rozchmurz się), znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu fantasy „Bright”, z Willem Smithem, wyprodukowanego przez Netflix.

Tytuł w sam raz jak na początek roku. Dodajmy do niego, że życzymy Wam i sobie, jak najwięcej wspaniałej muzyki na antenie 95,6FM. Niech Radio Gorzów kreuje jak najwięcej takich dźwięków, które później pojawiają się w innych miejscach eteru.

I jeszcze coś o samym zespole. 

Grupa Portugal. The Man została założona w 2004 roku w mieście Wasilla na Alasce. Pierwszy studyjny krążek grupy „Waiter: ‘You Vultures’” został wydany w 2006 roku.

Od tego momentu zespół wydał kilka ciepło przyjętych płyt. Ostatnia z nich, zatytułowana „Woodstock”, ujrzała światło dzienne w 2017 roku.

To właśnie z niej pochodzi jeden z największych hitów formacji – „Feel It Still”, który trafił do pierwszej 10 prestiżowej listy Billboard Hot 100.

 

ROZCHMURZCIE SIĘ i słuchajcie razem z nami !!!

 

Jarek Łukowski

HoM w RG95,6FM

(Visited 4 268 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz