Dawid Kwiatkowski – Jesteś/Hailee Steinfeld – Capital Letters

17:41

14 stycznia 2018

Redakcja Radia Gorzów

(Visited 5 803 times, 1 visits today)

Tego jeszcze nie grali !!! Nie tylko w żadnym kinie ale również w żadnej stacji radiowej. Podwójny Power Play ? U nas to możliwe bo … Muzyka Zaczyna Się Tutaj … w RG95,6FM.

„Jesteś”, nowy utwór Dawida Kwiatkowskiego trafia na szczyt naszej Playlisty, bo tak zadecydowali nasi słuchacze. Zaraz po premierze piosenki w naszym popołudniowym paśmie „Na Fali” wylajkowaliście to na naszym profilu Facebook-owym. Wasze życzenie – proszę bardzo – dla fanów Dawida i RG95,6FM wszystko.
W uzupełnieniu dodajmy tylko, że Dawid to młodszy brat Michała. Urodzony w Gorzowie, ale to chyba wszyscy wiedzą.
Czy śpiewał już po narodzinach? To sprawdzimy. Otrzymał Europejską Nagrodę Muzyczną stacji MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy, a to zobowiązuje. Jako gorzowianie kibicujmy Dawidowi i jeszcze więcej sukcesów !

Druga piosenka to kolejny nasz Power Play w tym tygodniu. A jako, że wspominaliśmy o kinie, jest to drugi utwór „ujawniony” z trzeciej, ostatniej odsłony podbojów Greya. Film „Nowe Oblicze Greya”, który trafi do kin w dniu 9 lutego podobno kończy się usidleniem Christiana i weseliskiem. Zadeklarowałem, że jeżeli cała ścieżka dźwiękowa z tego filmu będzie taka jak pierwszy opublikowany utwór „For You” to zapraszam wszystkie koleżanki z naszej stacji na seans filmowy.
Zaczynam odkładać złotówy, bo druga piosenka jest jeszcze lepsza. „Capital Letters” (Wielkie Litery) jest śpiewany przez Hailee.
Hailee Steinfeld to amerykańska aktorka i piosenkarka, która zadebiutowała na dużym ekranie rolą Mattie Ross w filmie braci Coen „Prawdziwe Męstwo” z 2010 roku. Otrzymała za tę rolę nominację do Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej.
Jeszcze lepiej niż gra – śpiewa. Ale to, oceńcie sami.
U nas najlepsza muzyka … Radio Gorzów … w eterze na 95,6 FM i w necie na www.radiogorzow.pl

Strzałeczka – Jarek Łukowski, HoM w RG95,6FM

(Visited 5 803 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz