DUA LIPA „Dua Lipa”

09:11

24 lipca 2017

Grzegorz Bugaj

Kierownik Działu Rozrywki Radia Zachód   +48 68 4555 504 (Visited 1 838 times, 1 visits today)

Uwodzicielsko piękna Angielka o kosowskich i albańskich korzeniach, Dua Lipa, już w tej chwil jest jedną z najgłośniejszych młodych europejskich gwiazd popu. 22-latka z przeszłością modelki, z każdą kolejną piosenką szturmuje listy przebojów w wielu krajach.
Dua Lipa, już w tej chwil jest jedną z najgłośniejszych młodych europejskich gwiazd popu. 21-latka z przeszłością modelki, z każdą kolejną piosenką szturmuje listy przebojów w wielu krajach. Jej debiutancki album nosi tytuł „Dua Lipa”. Dua jest współautorką wszystkich utworów na swojej pierwszej płycie. Młoda wokalistka skorzystała także ze wsparcia kilku doświadczonych i uznanych kompozytorów oraz producentów, wśród których są: Stephen „KOZ” Kozmeniuk (Kendrick Lamar, Nicki Minaj), laureat Grammy Emile Haynie (Lana Del Rey, FKA Twigs), Nineteen85 (Drake, Majid Jordan) i Jon Levine (Drake, Nelly Furtado).
Utwory nagrywano w Nowym Jorku, Londynie, Los Angeles i Toronto. Na płycie znajdzie się oczywiście megahit Duy, „Hotter Than Hell”.

Utwory:

1. Genesis
2. Lost In Your Light, feat. Miguel
3. Hotter Than Hell
4. Be the One
5. IDGAF
6. Blow Your Mind (Mwah)
7. Garden
8. No Goodbyes
9. Thinking ‚Bout You
10. New Rules
11. Begging
12. Homesick

Warner Music

(Visited 1 838 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz