Piotr Zwierzchlewski

09:49

30 lipca 2015

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl (Visited 439 times, 1 visits today)

Z radnym Ludzi dla Miasta rozmawiał D. Rutkowski

(Visited 439 times, 1 visits today)

15 myśli na temat “Piotr Zwierzchlewski”

 1. Pan Rutkowski jest nieobiektywny i tendencyjny, więc słuchając wywiadu nie warto brać jego słów na poważnie.

 2. Co za bzdury prostackie wygaduje ten radny bezradny, Wstyd mi za takich decydentów.

 3. Chłopak dobrze mówi Ludzie Dla Miasta jest młodym klubem i nowe osoby w radzie to jest to . Czy każdy z Was jak był świeży w pracy to był idealny ?
  jedno jest pewne nowa krew w radzie miasta to praca ponad 300 % a nie jak doświadczeni radni, którzy już zasiedzieli się na tych stołkach i pracują zaledwie 50 % .
  Radni powinni być wymieniani max co 3 kadencję . Ja stawiam na ludzi młodych, którzy zrobią coś w tym mieście . Mamy już dosyć układów .

 4. a jakie panie Z. masz pan porównanie, że mówisz „na sesjach było … teraz jest super”, do „kibic” Też mam już dość nowych układów, nepotyzmu nowej władzy.

 5. okupant czy obserwator a może jeszcze inaczej to jedna osoba pisze głupoty bzdury które kupy się nie czy mają . Nie bronie w/w radnego ale to jest to czego brakuje naszemu miastu zapału energii 300 % pracy nowych radnych . Oni nie są wypaleni i mają potencjał . A nepotyzm o czy ty piszesz ja nie widzę żadnej rodziny nowego prezydenta w urzędzie . ::)))

 6. Pan Zwierzchlewski zapytany o osiągnięcia gospodarcze wójta i nowej władzy odrzekł: ściany w urzędzie miasta są pomalowane i nowe posadzki są. Ja pier…..Faktycznie postęp godpodarczy. Co mi po ścianach i podłodze jak nic w UM nie mogę załatwić ?

 7. Mam w d. pomalowane ściany w yrzędzie. Chce Kurczak dla swoich kolesiów malować to niech to robi za swoje pieniądze, które dostaje za sprzedawanie stanowisk. Niech wypier. darmozjady.

 8. Po twarzy widać, że to ogórek i dlatego ma dużo wody w czaszce. Mówi wodniście i mało kwieciście.

 9. Jak chodził tak często na sesje to kiedy ten pasożyt pracował i za co dostawał pieniądze. Oszust radny.

 10. Co za brednie opowiada. Kasę ciągnie dla siebie z wydziału edukacji. Urzędasy mają go dosyć i z zieleńca ludzie na niego już nawet nie patrzą.

 11. Prawda. Ludzie z zieleńca maja go dosyć za arogancję i absurdalne pomysły, np. zamykania ulicy Junackiej. Jaki syf na własnym podwórku, taki syf w głowie.

 12. za 4 lata ulica Wiejska…ciszej panie Piotrze, wszyscy wokół już o tym wiedzą. Najpierw trzeba coś zrobić dla ludzi, coś sobą reprezentować.

 13. Dosc ze kreci w zeznaniu podatkowym to jeszcze zataja dzialalnosci 😉 nie wspomne o klamstwach i traktowaniu ludzi innych karierowicz po mechaniku a cwaniaka zgrywa jak profesor

Dodaj komentarz