Marek Surmacz

10:14

5 listopada 2014

Marcin Sasim

(Visited 69 times, 1 visits today)

Z kandydatem PiS na prezydenta Gorzowa oraz kandydatem do Sejmiku Województwa Lubuskiego rozmawiał B. Sadowski

(Visited 69 times, 1 visits today)

10 myśli na temat “Marek Surmacz”

  1. no to jedziemy: …………..ja prezydent ,ja prezydent…itd….i jednocześnie negatywnie i pozytywnie…bardziej pozytywnie(dopowiedziana własna opinia):-) dopytywany o przejęzyczenia ….;-)))))))))))))))))))))))))))))))))
    kilka pomysłów dobrych ale……..

  2. Panie Surmacz a co chce pan zrobić z ZUS- może by tak pomysł na jakąś reformę – może tak zrobić ,żeby ZUS był płacony od faktycznych zarobków a nie od najniższej ( w majestacie prawa) a reszta pod stołem –co nie wie pan o takich praktykach czy pan głupa pali ????

  3. Jestem Marek S. i donoszę na wszystkich! Uważaj, bo na Ciebie też doniosę 😉

  4. Jestem baran. Głosujcie na mnie barany, bo jak nie, to przyjdzie wilk i was zje. Czytaliście wierszyk Jana Brzechwy pod tytułem „Baran”?

  5. hiro– przemyśl co malujesz ,- skoro uważasz ( i słusznie) ,że to są wybory samorządowe i nie można poruszyć tematu ZUS-u to jakim prawem niejaki Surmacz chce obniżać podatki ??? – ty jak on -głupa palisz

  6. Widać SLD-owiec po tym co wypisujesz tu pod wieloma nickami, że pusty garnek najgłośniej brzęczy. Zamiast zamieszczać tu kolejne dowody własnej, powalającej niewiedzy, poszperaj sobie po necie i poszukaj pojęcia „podatki lokalne”. A potem doczytaj jeszcze, jaką jednostką jest ZUS, komu i w jaki sposób podlega oraz jak jest umiejscowiony terytorialnie.

Dodaj komentarz