Ireneusz Madej

10:29

21 stycznia 2016

Marcin Sasim

(Visited 332 times, 1 visits today)

Z prezesem Stowarzyszenia Na Rzecz Ziemi Gorzowskiej rozmawiał P. Bednarek

(Visited 332 times, 1 visits today)

6 myśli na temat “Ireneusz Madej”

  1. Szczyt hipokryzji. Szkoda że nikt rzetelny nie powie o budowie tzw. akademii przez pryzmat miejsc spokojnej pracy dla żon i mężów dla prezesów, ministrów itd. Lub o tzw. kadrze naukowej gdzie większość jest ze wschodu

  2. No właśnie! Gdzie mosty??!! Panie Madej! To, że nie jest Pan prezydentem nie zwalnia Pana z wywiązania się z obietnic! Czekamy na deklaracje na temat mostów!!!

  3. No ale w tym miejscu nie można zapomnieć o innych kandydatach na prezydenta, np: Bachalski… gdzie tunel koło katedry? Jędrzejczak gdzie hala na Mironickiej i stadion lekkoatletyczny? Jeszcze coś Surmaczowi i Sibińśkiej trzeba znaleźć! Żądamy działań!! Prawda wyborco?

  4. Pytanko do służbowego. A jacy ze wschodu są? Może jakieś nazwiska skoro jesteś taki doinformowany. Deklarują, że kadry jest ok 200 osób, więc skoro większość ze wschodu, to na pewno co najmniej 100 nazwisk możesz podać. No ale niech będzie chociaż 5 albo chociaż 1.

  5. Pan „służbowy” nabierze pewnie teraz wody w usta, tak jest jak ktoś czegoś nie wie… a im mnie wie tym więcej sobie dopowie hahahaah 😉

Dodaj komentarz