Halina Kunicka

09:53

19 stycznia 2018

Marcin Sasim

(Visited 3 284 times, 1 visits today)

Z radną PO rozmawiał D. Rutkowski

(Visited 3 284 times, 1 visits today)

31 myśli na temat “Halina Kunicka”

 1. 05:38 „trzeba spełnić dużo wymóg” Nie ma to tamto kasę przyznali…. Pytanie na marginesie: z czego Pani żyje, spłaca kredyty…? Patrząc w oświadczenie majątkowe to bieda jest…..

 2. Tj jak odchodzil mogl sypnac groszem i zrobic duzo rzeczy pod wybory zadluzajac budzet ale w trosce o Gorzow tego nie zrobil

  A Wojcicki dokladnie to robi. By wygrac wybory tylko na wladzy mu zalezy a nje na.miescid gdyby bylo inaczej dawno bybodszedl. Ale nie moze. Bo sam ma dlugi olbrzymie i potrzebuje pensjinprezydenta by je splacic 40lat

 3. do Z –z pisownią to u ciebie też jest nie najlepiej , znaczy „na bakier” jest

 4. @Jankes – „Towarzystwo z PO czas już rozgonić.”

  W Warszawie też jest taki trend. Witold Pahl opuścił Gorzów dla ratowania rządzącej stolicą PO. Jednak wystarczył młody burmistrz z PiS by zaorać całą PO razem z Witoldem Pahlem:
  https://www.youtube.com/watch?v=wZQUCf06ByM

 5. @Z – „Tj jak odchodzil mogl sypnac groszem i zrobic duzo rzeczy pod wybory zadluzajac budzet ale w trosce o Gorzow tego nie zrobil”

  Być może będzie to dla ciebie wielkim zaskoczeniem, ale najpierw były wybory, a później odchodził. Poza tym budżetu się nie zadłuża, tylko wykonuje.

  Tadeusz Jędrzejczak był przekonany, że będzie rządził jeszcze kilka kadencji, a więc zbytnio nie zadłużał miasta w trosce o swoje następne kadencje, a nie w trosce on Gorzów. Symbolem troski Tadeusza Jędrzejczaka o Gorzów jest kosztowna, a bezużyteczna, dominanta na trasie dawnego tramwaju na Zawarcie, oraz dwukrotnie przepłacona filharmonia. O urodzie tego wszystkiego co nabudował, nie wspomnę, gdyż o gustach się nie dyskutuje, ale to zupełnie nie mój świat.

 6. @Jankes – „Towarzystwo z PO czas już rozgonić.”

  Rozgoniłbym też Nowoczesną, która wyrosła na nawozie z PO.

 7. zamiast rozganiać – rozpędzać, może cywilizowanie rozmawiać, zamiast później tchórzowsko wiać, ja bym nikogo nie umniejszał, stąd wyrasta moja wielkość.

 8. I jeszcze rozgoniłbym PiS, która sama w sobie jest nawozem.

 9. caryco nie rozganiaj, oni sami uciekną, już uciekają, podszyte tchórzem indywidua, które naobrażają wszystkim (vide „zdradzieckie mordy”), napsują i zwieją gdzie pieprz rośnie na sośnie.
  tylko tak się martwię co się stanie z „usłużnymi podnóżkami „dobrej zmiany”?

 10. >> O urodzie tego wszystkiego co nabudował, nie wspomnę,

  o moście staromiejskim np
  albo obwodnicy zachodniej
  o bulwarach
  remoncie fontanny Paukscha
  WIMBP
  domu robotnika

  rewitalizacji wielu kamienic
  stadionie Stali
  Słowiance

  ściągnięciu TPV do Gorzowa który zlikwidował bezrobocie
  Projektu ul Dobrej którą Wójcicki wykonał.
  Kawce którą załatwił Wójcicki wykonał

  ulic Wyszyńskiego, przy szpitalu Czerwonym, Grobli 2-pasmowej
  drogi przejazdowej przez park Kopernika
  obwodnicy Słowiańskiej
  Archiwum Państwowego
  Bloków socjalnych przy Zbąszyńskiej
  Nova park na Zawarciu
  Blok elekrtrociepłowni
  Ścieżka rowerowa na Kłodawę

 11. @v – „o moście staromiejskim np”

  Dokładnie. Być może tłuszczy się podoba, ale każdy cywilizowany człowiek, nie mówiąc już architekt, musi dostawać ból zębów na sam widok tego mostu. Nie ma nic gorszego niż małpowanie historii. Albo się most odtwarza dokładnie jaki był, albo się buduje most nowoczesny. Rzecz która udaje coś, czym nie jest, nie może być piękna, ponieważ „piękno jest wynikiem prawdy i pożytku”.Ten most jest przedrzeźnianiem historii. To tak, jakby obecnie ktoś zaprojektował samochód Porsche, który wyglądem bardzo przypomina wóz drabiniasty.

 12. torg napisał: 20.01.2018 o 18:20 „…, ja bym nikogo nie umniejszał, stąd wyrasta moja wielkość.”
  torg napisał: 20.01.2018 o 22:33 „…, podszyte tchórzem indywidua, …”

  Sam widzisz krasnoludku jaki malutki jesteś.

 13. Radzę wszystkim w Gorzowie uważnie słuchać najnowszych wypowiedzi pani marszałek Polak. Prezydent Zielonej Góry czegoś tam nie w terminie nie zapłacił, więc pani marszałek puściły nerwy i wygarnęła trochę na temat tego, co Zielona Góra otrzymała od województwa.

 14. @torg – „…, oni sami uciekną, już uciekają, …”

  Póki co, to z Platformy Obywatelskiej ciągle uciekają. A tak à propos, to gdzie jest lubuski poseł z Łodzi, który zamiast 500+ proponował dzieciom szczaw i lubaszki? Czy jest już w partii ludowych cwaniaków? Ciekawe tylko, gdzie uciekną ci z Nowoczesnej. Jak trafnie zauważył poseł Tomasz Rzymkowski, Nowoczesna jeszcze bardziej szkodzi polskiej racji stanu niż Platforma Obywatelska:
  https://www.youtube.com/watch?v=nwliv5yRDsk#t=27m28s

 15. nicelus – tylko tak się martwię co się stanie z „usłużnymi podnóżkami „dobrej zmiany”?
  i naucz się cytować ze zrozumieniem nie z jadem i pianą na ustach – typowo bolszewicko-pisowskie metody – wiesz już gdzie się ukryjesz (san escobar nie przyjmie wszystkich)

 16. @torg, fałsz twoich zmartwień jest aż nadto widoczny, ale też widoczny jest brak logiki. Jeżeli uważasz pisowskie metody za bolszewickie, to dlaczego nikt nie musi się teraz ukrywać, a ktoś będzie się musiał ukrywać po zmianie rządu?

 17. @caryca Katarzyna – „I jeszcze rozgoniłbym PiS, …”

  Rycerz krzykalski – Juliana Tuwima, a nie żadna caryca Katarzyna.

 18. Czy wszystkich zamurowała informacja dotycząca odchudzania północy województwa z usług medycznych? Przecież, jak wyżej napisałem, władze województwa planują „centrum”, tj trzeci już ośrodek geriatrii na południu województwa. Obecnie na południu już jest oddział i pododdział, a teraz powstanie centrum. Na północy województwa nie ma żadnego oddziału geriatrii. Czy to cisza przed burzą, czy po prostu Gorzów już dał za wygraną?

 19. Ciekawe czy Petru przejdzie do PO?. PO tak jak i Nowoczesna, chce zlikwidować 500+, przywrócić przywileje emerytalne dla SB, zlikwidować urzędy wojewódzkie.

 20. „Dziś uczestniczyłem w rozprawie sądu koleżeńskiego PO (jako świadek) przeciwko J. Kozłowskiemu (b. wojwewoda maz.) o wykluczenie z PO. Żałosna post PZPRowska farsa…Oczywiście przed chwilą wyrzucili kompetentnego, uczciwego człowieka. Bo miał odwagę mówić prawdę. Quo vadis PO”… – napisał Wojechowicz na Twitterze.

 21. o bonk się ujawnił w nicku nicelus vel poszukiwacz utraconego dziewictwa

Dodaj komentarz