Zawisza prowadzi 2:0, a Orion odpadł

08:57

12 marca 2012

Marek Staniszewski

dziennikarz działu sportowego   +48 68 4555 557 (Visited 44 times, 1 visits today)

Od piątku do niedzieli Sulechów był stolicą lubuskiej siatkówki. W meczach play-off o awans do pierwszej ligi zmierzyły się zawodniczki Zawiszy Sulechów z Piastem Szczecin, a o awans do drugiej ligi rywalizowali siatkarze Oriona Sulechów.

Emocji nie brakowało, choć kibice siatkówki mogą być zadowoleni jedynie z występów siatkarek, które dwukrotnie pokonały Piasta Szczecin 3:2 i 3:1.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/03/12-zawisza-piast.mp3|titles=ZAWISZA – PIAST]

Nie udało się natomiast Orionowi, który przegrał trzykrotnie i marzenia o powrocie do drugiej ligi musi odłożyć przynajmniej do przyszłego sezonu.

[audio:http://archiwum.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/03/12-baraz-orion.mp3|titles=BARAŻ ORION]

Orion uległ Torowi Dobrzeń Wielki i AZS-owi Gliwice po 1:3 oraz Bielawiance Bielawa 0:3. Awans do turnieju finałowego uzyskały zespoły Bielawianki i AZS-u Gliwice.

(Visited 44 times, 1 visits today)

7 myśli na temat “Zawisza prowadzi 2:0, a Orion odpadł”

  1. Bartek liga liga ale to co pokazales w tych meczach to kieruje cie tylko i wylacznie na lawke rezerwowych 20% skutecznosci…

  2. Wejdź na boisko i wykaż się 21 % skutecznością to wtedy pogadamy. Dołącz do Oriona

  3. Nie Ten Wiek ale ty jestes mlody powinienes sie pokazac z lepszej strony a ty w trudnych meczach atakowałes po siatkach i zagrywki po autach wiec o czym my tutaj wgl mowimy ..

  4. Między Orionem a pozostałymy zespołami była po prostu przepaść, Nie tylko Bartek zawiódł.

  5. zawiodła stara gwardia, jedynym co chyba zależało na wyniku to Boliński i Karbowiak

  6. Jak by nie ta stara gwardia to by wgl mogli nie wychodzic na parkiet ale mlodzi tez zawiedli na calej lini ehh.. szkoda taki fajny zespol byl jak jeszcze grali Borkowski,Hachuła,Haładus Odważny w dobrej formie byli Pudzianowski oraz Bilon
    mogli wtedy walczyc a teraz sami widzimy…

Dodaj komentarz