O Akademii im. Jakuba z Paradyża, o pracy w policji i bezpieczeństwie

19:17

17 sierpnia 2017

Patryk Małyszko

Dziennikarz Radia Gorzów Email: malyszko_patryk@zachod.pl (Visited 3 731 times, 1 visits today)

W letnim studiu Radia Gorzów gościliśmy kanclerza Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie. Roman Gawroniak mówił m.in. o działaniach uczelni, których efektem jest szeroki wybór kierunków oraz specjalizacji na studiach I i II stopnia. W studiu gościł także sierżant sztabowy z zespołu prasowego policji, Grzegorz Jaroszewicz. Rozmawialiśmy o tym co należy zrobić, by znaleźć się w szeregach policji. Nie zabrakło także słów na temat bezpieczeństwa zarówno nad wodą jak i na drodze.

(Visited 3 731 times, 1 visits today)

3 myśli na temat “O Akademii im. Jakuba z Paradyża, o pracy w policji i bezpieczeństwie”

 1. Hahaha koń sie uśmiał.
  Zeby pracowac w policji nie trzeba konczyc kierunku w pwsz (ajp).
  Ten facet sie z koniem na łby pozamieniał.
  Chcial byc policjantem ale mu nie wyszlo.
  Powinien sie leczyc psychiatrycznie.
  Jaki wachlarz kierunkow?

  Budownictwo jest? Drogownictwo? Elektromechanika i elektronika? Handel? Przedsiębiorczość? Medycyna? Weterynaria? Kierunek artystyczny? inżynierski samochodowy? Inzynieria materiałowa? Spawalnictwo ciepłownictwo, dźwigowe?

  Nic nie ma. A po tym co sie u nich skonczy to tylko pozniej są problemy na rynku pracy. A wtedy sie idzie do policji pracowac.

 2. Jak słyszą to Jakuba z Paradyża to mi się krew lasuje. Jakim idiotą trzeba być, żeby tak nazwać szkołę wyższą. Z takim wsiowym patronem to otwórzcie kierunki ministrantów, organistów i proboszczy, bo tylko z tym się to wszystko kojarzy mr Gawroniak.

 3. AJP – Akademia Jakby Prawdziwa/Poważna. Zaklinanie rzeczywistości trwa

Dodaj komentarz