Polityczne podsumowanie tygodnia Radia Gorzów

11:42

4 listopada 2017

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów. (Visited 4 807 times, 1 visits today)

W programie udział wzięli : poseł Jarosław Porwich Kukiz 15, senator Władysław Komarnicki PO, przewodniczący powiatowych struktur PIS Sebastian Pieńkowski oraz Jan Świrepo PSL.

(Visited 4 807 times, 1 visits today)

15 myśli na temat “Polityczne podsumowanie tygodnia Radia Gorzów”

 1. Tego pana Porwicha to nie da się słuchać .Pamiętam Go jak wykrzykiwał rewolucyjne hasła pod urzędem wojewódzkim podczas manifestacji solidarności. On był i jest żałosny .Dla krytyków nie mam nic wspólnego z komuną i dziećmi resortowymi !!!!! Radzę panie Porwich to zapamiętać .

 2. Byłem tam i hasła były przeciw Tuskowi , zmianą emerytur itd wiec daleko było do rewolucyjnych, a do protestujących wychodził i w imieniu Tuska tłumaczył się właśnie Świrepo, taki ten świat mały

 3. Funkcjonariusz komunistyczny, sekretarz PZPR, ma czelność mówić jakie sądy są w cywilizowanym świecie? Przecież to jedynie dzięki PZPR i komunistom w Polsce od ponad 70 lat do dziś nie jest tak jak jest w cywilizowanym świecie. W Niemczech zrobiono lustrację w sądach i wywalono wszystkich komunistycznych sędziów na zbity pysk. Komuniści protestowali, że nie będzie komu sądzić, ale przeważyły głosy, że w Niemczech jest wystarczająco wykształconych młodych zdolnych ludzi, którzy mogą zostać sędziami.

 4. Gdy magister inżynier po polskiej wyższej uczelni ukończonej w czasach PRL emigrował do cywilizowanego kraju, jakim była RFN, to odpowiedni urzędnik od ręki uznawał mu dyplom i mógł w Niemczech pracować identycznie jakby studia i praktyki odbył w Niemczech.

  Gdy magister prawa po polskiej wyższej uczelni ukończonej w czasach PRL emigrował do cywilizowanego kraju, jakim była RFN, to żaden urzędnik mu dyplom nie uznał. Ktoś nauczony obrony praworządności socjalistycznej w żadnym wypadku nie mógł w Niemczech pracować w systemie prawa cywilizowanego państwa.

  Pokazuje to, że studia prawnicze skończone w komunistycznym państwie i długa praktyka prawnicza w sądach przed lustracją są zaletą dla funkcjonariusza komunistycznego, ale dla człowieka cywilizowanego takie studia są wadą.

 5. sorki nicel ale ty się znasz na życiu w Polsce jak goowno na poezji.

 6. dlaczego nicel 30% adeptów szkół policyjnych w tych twoich niemSSach jest po wyrokach za min. morderstwa?

 7. sorki nicel ale ty się znasz na życiu w Polsce jak goOOóowno na poezji.

 8. yop napisał(a):
  05.11.2017 o 20:52

  Twój komentarz oczekuje na moderację.

  sorki nicel ale ty się znasz na życiu w Polsce jak goowno na poezji.

  komuchy jebane przy władzy!

 9. Jan Świrepo PSL powiedział, że miasto powinno wyciąć drzewa na podstawie ustawy ministra Szyszko. Jest to dowód, że nie tylko asesorzy sądowi powinni mieć okresowe badania lekarskie, ale również politycy, na których przecież też spoczywa wielka odpowiedzialność, a są tylko ludźmi. Ludzie z wiekiem mogą mieć odlot zupełny.

 10. dyskutować z tobą niceluju to nieprzyjemność obcowania z kimś kto osiągnął poziom rynsztoka, tak jak cała promowana przez ciebie dojna zmiana!

 11. @ patomorfolog – „Dla krytyków nie mam nic wspólnego z komuną i dziećmi resortowymi !!!!!”

  A więc nawet sam też czujesz, że komuną od ciebie jedzie na kilometr.

 12. @ patomorfolog – „Radzę panie Porwich to zapamiętać .”

  To raczej zwolennicy Jana Świrepo i PSL powinni zapamiętać, że Waldemar Pawlak przy Okrągłym Stole reprezentował stronę rządową. Komuniści musieli mieć do niego bezgraniczne zaufanie, ponieważ tak młodemu wówczas człowiekowi powierzyli swój los.
  https://wpolityce.pl/polityka/365678-czlowiek-moskwy-odwraca-kota-ogonem-ale-prawda-jest-bolesna-wicepremier-rzadu-rp-chcial-dla-rosji-wiecej-niz-ona-sama-chciala-dla-siebie

 13. Bzdury piszesz, bo komuny nigdy nie widziałeś. Pomyśl trochę. Gdyby PiS przywracał komunę, to Lech Wałęsa, który, jak sam mówił, miał dobre układy z SB, wiadomo, że komuny nigdy nie zdradził, jako prezydent dbał o lewą nogę i starał się do końca zapobiec wstąpieniu Polski do NATO, by teraz popierał PiS.

Dodaj komentarz