Polityczne podsumowanie tygodnia

11:28

2 grudnia 2017

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów. (Visited 5 727 times, 1 visits today)

W „Politycznym podsumowaniu tygodnia” udział wzięli: poseł Jarosław Porwich Kukiz 15, przewodniczący PiS w Gorzowie, przewodniczący gorzowskiej Rady Miasta Sebastian Pieńkowski, Romuald Gawlik wicemarszałek województwa PSL, Jerzy Sobolewski PO.

(Visited 5 727 times, 1 visits today)

22 myśli na temat “Polityczne podsumowanie tygodnia”

 1. Ważna informacja w 39:00 minucie od posła Jarosława Porwicha z Kukiz 15. Jeżeli to się potwierdzi, co powiedział poseł Porwich, to będzie prawdziwy skandal. Wylansowany przez panią Sibińską zastępca prezydenta Gorzowa z PO z południa województwa postąpiłby rzeczywiście niegodnie. Redaktor Daniel Rutkowski obiecał wrócić do tej sprawy. Czekam z zainteresowaniem.

 2. Panie Gawlik, pan krytykujesz komunizm? Gdyby nie komunizm, to tej waszej partyjki by w ogóle nie było. Waldemar Pawlak przy okrągłym stole reprezentował stronę rządową. Już w tak młodym wieku cieszył się tak olbrzymim zaufaniem komunistów, że powierzyli mu tak ważną rolę. Później na zmianę z Tuskiem, raz premierem, raz wicepremierem. Panie Gawlik, pan mówi co jest źle. Wszyscy to wiedzą. Ludzie nawet wiedzą więcej. Ludzie wiedzą, przez kogo jest tak źle. Ludzie wiedzą, dlaczego boicie się sprawiedliwych sądów. Tu jest artykuł o waszych rządach:
  https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/5306-kary-potrzeb-dla-najwiekszych-drani-jezeli-czegos-polakom-brakuje-to-paradoksalnie-triumfu-prawa-i-sprawiedliwosci

 3. Trzymam za słowo Radio Gorzów. Czy wypromowany przez panią poseł Sibińską wiceprezydent Gorzowa z PO z południa województwa pokazał figę rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych? Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Tacy Sami” w ramach konkursu STARTUJ Z FIO realizuje projekt „Radosny zakątek”, polegający na adaptacji lokalu na świetlicę. Dzięki pozyskanym środkom wykonali remont lokalu oraz wyposażyli go w niezbędne meble, sprzęty oraz pomoce. Co dalej?

 4. Już nie ma podziału w Platformie Obywatelskiej na północ i południe. Senator Waldemar Sługocki został w sobotę wybrany na przewodniczącego lubuskich struktur Platformy Obywatelskiej. Był jedynym kandydatem na to stanowisko. Powiedział: „Udało mi się zintegrować lubuską Platformę Obywatelską. Dzisiaj nie ma w niej żadnych podziałów, jesteśmy w niej razem.”

 5. Pierwszy mecz Polska rozegra z Senegalem o godz. 17:00.

  „W Senegalu, bracia, w Senegalu,
  Takie cuda widziałem!
  Och, niezłe, bracia, niezłe,
  Plusk fali, migotanie wiosła,
  Krokodyle, palmy, baobaby,
  I żona francuskiego ambasadora.”

  https://www.youtube.com/watch?v=4nvNXkcKgcU

 6. Co trzeba mieć w głowie żeby głosować na Platformę, chyba tylko nienawidzić bardziej pisu ?!

 7. Jak już wcześniej wspomniałem, dla mnie Platforma O., partia ZDRAJCÓW, jest politycznym TRUPEM. Nie wydaje mi się tym samym, by wybór przewodniczącego jakichkolwiek struktur w „zaświatach” miał sens. Chyba że chodzi o zacnego grabarza, który bez zbędnego szumu medialnego dokona swej ostatniej powinności.

 8. Samorządność wojewódzką Gorzów boleśnie od lat doświadcza. Zdominowany przez Zieloną Górę Sejmik i Urząd Marszałkowski marginalizuje północ województwa i praktycznie ją okrada. Lepiej by tych instytucji w ogóle nie było, a województwem, jak to w historii było, rządził wojewoda z Gorzowa.

 9. Elka: „Co trzeba mieć w głowie żeby głosować na Platformę”,

  Moim skromnym zdaniem wystarczy po prostu nie mieć niczego…

 10. Jedna Partia
  Jeden Wódz
  Jedno Zdanie
  To Faszyści?
  Nie, Kochanie!
  To Platforma
  Umrę dla Niej!

 11. Jedna Partia
  Jeden Wódz
  Jedno Zdanie
  To Faszyści?
  Tak, Kochanie!
  To PISlamiści
  Nie będę
  Umierać dla Nich!

 12. pis.org.pl/partia/struktury-organizacyjne/lubuskie/zielona_gora_8/zielona_gora – 13 osób
  pis.org.pl/partia/struktury-organizacyjne/lubuskie/zielona_gora_8/gorzow_wielkopolski – 11 osób

  razem 26 osób – uzurpuje sobie władzę nad milionowym województwem
  Partia i Syf – robią z Polski pośmiewisko

 13. „Widzę” – zacznij czytać strony PiS ze zrozumieniem lub idź do szkoły. PO nie chce urzędu wojewódzkiego w Gorzowie – to fakt. Dlatego nie głosujcie na nich !!!!!!

 14. „Ein Volk, ein Reich, ein Führer“ („Jeden Naród, Jedna Rzesza, Jeden Wódz”) – W tym kierunku zmierza EU. W rocznicę wybuchu wojny Tusk roztaczał wizję pokojowej Europy bez granic i narodów. W tym samym czasie Merkel obiecała Niemcom, że „Niemcy pozostaną Niemcami”. Jest już europejski rząd, który próbuje stworzyć jeden europejski naród. Dotychczas było zawsze odwrotnie. Najpierw był jakiś naród, który tworzył swój rząd.”

 15. Panie Gawlik, rzeczywiście profesor Strzębosz mówi, że „tego nie należy tak robić”. Dotychczas było robione dokładnie tak jak mówił profesor Strzębosz i to co widzimy są właśnie tego efekty. Skończył pan prawo i administrację, a mówi pan, że na tym się pan nie zna. Na czym się pan zna?

 16. przeinaczasz to za mało powiedziane, kurwskie media oglądasz, stąd twój niewybredny ogląd rzeczywistości, kontekst wypowiedzi profesora Strzębosz był zgoła inny niż przedstawiasz – jesteś zdrajcą i oszustem nicelus

 17. w myśl zasady walnij kijem w pręty klatki, a małpy wrzeszczą i skaczą po klatce, ot to się Tuskowi udało wzbudzić szał w pisowskiej małpiarni

Dodaj komentarz