Polityczne podsumowanie tygodnia

11:45

25 listopada 2017

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów. (Visited 4 987 times, 1 visits today)

W Politycznym podsumowaniu tygodnia gościć będą : Wiceprzewodniczący Rady Miasta Robert Surowiec PO, Paweł Ludniewski przewodniczący klubu PiS, Jerzy Synowiec Nowoczesny Gorzów oraz Patryk Broszko Gorzów Plus.

(Visited 4 987 times, 1 visits today)

20 myśli na temat “Polityczne podsumowanie tygodnia”

 1. UB-ywatele, postkomuchy, totalniactwo itp. rozpoczęli szopkę o nazwie Ciamajdan 3 pod hasłem:
  „Wszystko wolne (łącznie ze skazanymi – naszym elektoratem)!
  Wszystko wolno (ale tylko nam – postkomuchom)!”

  Wczoraj pierwsza odsłona błazenady pod Sądem Okręgowym. Jak policzyłem na zdjęciach opublikowanych na stronach GWna, wszystkich uczestników na wszystkich zdjęciach było nie więcej niż 100, przy czym co poniektórych zliczyłem kilkanaście razy. Ale nic to…

  W całym kraju było podobnie, w Warszawie siła i moc totalniactwa liczyła ok. 500 wesołków.
  Taka rada na przyszłość, żeby wyglądało to trochę lepiej: umówcie się w jednym miejscu w kraju wszyscy razem, przynajmniej w ten sposób nie będziecie wzbudzać powszechnej wesołości i politowania.

  Ciamajdan 3 – śmiej się kto może!

 2. Gdzieś to już czytałem. Nie dość, że pisowski troll głupi, to jeszcze leniwy,

 3. Tak, powyżej. To, że czytasz coś po kilka razy żeby to zrozumieć nie znaczy, że przy każdym czytaniu ta treść jest inna. Jest taka sama, zmienia się tylko poziom zrozumienia.

 4. Bonk timersman powiedzial wprost. Srodki unijne beda zalezne tylko od przestrzegania praworzadnosci krajow je bioracych.

  Czyli co pis ma rzadzic i nam zakreca kurek?
  Wchodzlilismu do unii? Wchodzilsmy kaczor byl przeciw. A prawa nie chcemy przestrzegac unijnego.

  Sa pewne wartosci na ktorych unia jesy zbudowana. I nie ma w niej miejsca na nacjonalizm i burzenie trojpodzialu wladzy demokratycznej.

 5. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro o wczorajszych demonstracjach Ciamajdanu 3:

  „Szczerze mówiąc ich nie zauważyłem. Wierzę, że się odbyły.”

 6. Stefan Hula z Zawichostu: „Lubię pierogi oraz bigos. A do tego setę.” Szkoda, że śmierdzące po nich bonki.

 7. bonk jak zwykle nie nadąża, puszczony zawsze zostaje w tyle, nie przemieszcza się, i jest ulotny – taka menda – żyje w ciągłym smrodzie

 8. po to podporządowują sądy bo się boją że ich następna władza wsadzi do więzień za te łamanie prawa nepotyzm i rozdawanie milionów z budżetu państwa dla rydzyka

 9. @Z – „po to podporządowują sądy”

  Co ty za bzdury bezmyślnie powtarzasz. Wyroki sądowe w Polsce świadczą, że sądy są podporządkowane mafii sędziowskiej, nazywającej się „zupełnie nadzwyczajną kastą ludzi”. Obecny rząd stara się sądy uwolnić od tego podporządkowania, by zwyczajnie służyły obywatelom, tak jak to jest we wszystkich cywilizowanych państwach i tak jak to jest zapisane w Konstytucji RP.
  https://www.youtube.com/watch?v=WSd1mKfeTqA

 10. Pic na wodę fotomontaż. W Solidarności było wielu członków PZPR i wielu porządnych ludzi z PZPR i nawet MO, mimo że w Solidarności nie byli, to jednak jej kibicowali i po cichu pomagali. Tak więc świnią nie jest członek PZPR i prokurator, który opozycjoniście pomógł, tylko ten opozycjonista, który to kiedyś uczciwie potwierdzał, a teraz ze względów politycznych nie potwierdza.

 11. czy ktoś może mieć jeszcze wątpliwości, że tzw. „dobra zmiana” to powrót byłych PRLowskich kolaborantów?!!

 12. WOLNOŚĆ,DEMOKRACJA, MIŁOŚĆ BLIŹNIEGO

  Cała Europa z was leje PISoBOLSZEWICKIE szumowiny,oszuści i złodzieje

 13. Kamiński z PISU został skazany na 3 lata więzienia i uniewinniony przez prezydenta dudę.

 14. Co tydzień to samo, polityczny bełkot, który nic nie wnosi. Te same wykute na blachę puste frazesy i sformułowania. Panowie więcej szacunku dla Gorzowian. Proszę.

Dodaj komentarz