Są wyniki deptakowej ankiety

13:45

27 czerwca 2011

Janusz Życzkowski

Z-ca redaktora naczelnego, Radia Zachód S.A. ds. Radia Zielona Góra, red. publicystki i internetu fb.com/janusz.zyczkowski

Więcej imprez kulturalnych dla osób w różnym wieku, place zabaw dla dzieci,  kolejne toalety i dłużej otwarte sklepy – między innymi takie postulaty mieszkańców wynikają z ankiety, jaką wspólnie ze stowarzyszeniem „Nasz Deptak” przeprowadzili radni SLD.

– Mimo że próba nie jest wysoka, ankiety wypełniło nieco ponad 200 osób, to daje to jakiś obraz oczekiwań – przekonuje radny Radosław Brodzik.

[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2011/06/27-ankieta1.mp3|titles=R. Brodzik ]
Te, jak mówi Brodzik,  mogłyby być refundowane przez właścicieli sklepów i punktów gastronomicznych. Zebrane ankiety trafiły do prezesa Stowarzyszenia „Nasz Deptak”, które zawiązało się kilka tygodni temu. Mariusz Woźniak podkreślał, że wyniki przydadzą się i jeszcze w ciągu tych wakacji mieszkańcy powinni zobaczyć zmiany na deptaku.
[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2011/06/27-ankieta2.mp3|titles=M. Woźniak ]

Już jutro na zaproszenie władz miasta do Zielonej Góry przyjeżdża menadżerka starówki partnerskiego miasta Hellmond w Holandii. Konsultacje mają pomóc w opracowaniu strategii rozwoju zielonogórskiego deptaka.

5 myśli na temat “Są wyniki deptakowej ankiety”

  1. Typowe działanie pod publiczkę – przedwyborcza SLD-owska akcja. A jak przeczytałam, że prezesem stowarzyszenia jest Mariusz Woźniak (dawny wice prezydent – kolega Kubickiego) to się po prostu uśmiałam.

  2. SLD = KGB, PRECZ Z KUBICKIM I JEGO KOLEGAMI,KUBICKI KŁAMCA WYBORCZY !!!

Dodaj komentarz